آخرین وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام ملی در هرمزگان

به گزارش تور دبی ارزان، مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان به تشریح آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام ملی این استان پرداخت.

آخرین وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام ملی در هرمزگان

محمود رضا امیاری در حاشیه سفر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به قشم در گفت وگو با تور دبی ارزان، اضافه نمود: در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مدیرعامل منطقه آزاد قشم در خصوص پروژه های نیمه تمام ورزشی استان هرمزگان مذاکراتی صورت گرفت.

وی اظهار کرد: در این میان پروژه های نیمه تمام ملی شامل ورزشگاه ورزشی 10 هزار نفری میناب، تکمیل ورزشگاه ورزشی سام و زال قشم، سالن ورزشی شش هزار نفری بندرعباس، سالن ورزشی دوومیدانی و مجموعه ورزشی جانبازان و معلولین بندرعباس موردبررسی و پیشنهادات لازم جهت تکمیل سریع تر آن مطرح شد.

امیاری با بیان اینکه با نظر استاندار هرمزگان در خصوص ورزشگاه ورزشی سام و زال قشم قرار بر آن شد 30 درصد از اعتبارات آن از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد قشم و 70 درصد آن بر عهده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خواهد بود، افزود: در خصوص ورزشگاه ورزشی 10 هزاری نفری میناب نیز قرار بر آن شد که 30 درصد از اعتبارات آن از محل اعتبارات استانی و 70 درصد آن برعهده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در انتها مطرح نمود: همچنین پیگیری زمین جهت احداث سالن ورزشی 6 هزارنفری بندرعباس، مقدمات احداث دهکده ورزشی ساحلی، آبی بندرعباس و 50 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال از سوی اداره کل ورزش و جوانان در دستور کار نهاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 149

به "آخرین وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام ملی در هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام ملی در هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید