اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری مجتمع سرای دانشجویی امام حسین(ع) برادران

به گزارش تور دبی ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه مازندران خبراز اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری مجتمع سرای دانشجویی امام حسین(ع) برادران راداد.

اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری مجتمع سرای دانشجویی امام حسین(ع) برادران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان بابلسر، دکتر محمد ملاعلی پور امیری مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، در گفت وگو با روابط عمومی از اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری خوابگاه برادران اطلاع داد و گفت: با توجه به این که یکی از مسائل اصلی خوابگاه برادران در سالیان گذشته موضوع سیستم فاضلاب بوده است که به علت استفاده از سیستم چاه های جذبی قدیمی، مسائل زیادی برای دانشجویان و هم چنین در زمینه مسایل زیست محیطی ایجاد می نمود . به دلیل اهمیت موضوع، با پیگیری و عنایت ویژه ریاست دانشگاه مسائل اعتباری پروژه رفع شده و کارشناسان این مدیریت نسبت به طراحی و نظارت بر اجرای این پروژه با 1200 متر طول جهت، 25 منهول و یک ایستگاه پمپاژ، اقدام کردند .

مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه در ادامه اظهار امیدواری کرد که، به کمک خداوند و حمایت مسئولان دانشگاه، با اجرای گام های بعدی این پروژه، به زودی شاهد تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب در کل دانشگاه باشیم .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1427

به "اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری مجتمع سرای دانشجویی امام حسین(ع) برادران" امتیاز دهید

1 کاربر به "اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری مجتمع سرای دانشجویی امام حسین(ع) برادران" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهری مجتمع سرای دانشجویی امام حسین(ع) برادران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید