افشاگری پزشک معالج میناوند و انصاریان علیه وزارت بهداشت

به گزارش مجله سفرنامه دبی، دکتر هاشمیان، پزشک معالج علی انصاریان و مهرداد میناوند پس از فوت دو پیشکسوت کشورمان، انتقاداتی را به وزارت بهداشت وارد کرد و معتقد است این وزارت هیچ کمکی برای درمان این دو پیشکسوت مرحوم نکرده است.

افشاگری پزشک معالج میناوند و انصاریان علیه وزارت بهداشت

دکتر هاشمیان طی مکالمه ای در بخشی از صحبت های خود در این خصوص اعلام کرد: وزارت بهداشت به جای آن که در آن شرایط بیاید و به ما یاری کند، حتی یک ذره به این دو قهرمان یاری نکرد. دوستان و همراهان بیمار نیز در جریان هستند و می دانند ما چه تلاشی در این مدت می کردیم. مردم جور دیگری مسئله را می بینند. می بینند دو قهرمان دارند و یک پزشک این وسط آمده و بیمار نیز فوت نموده است. همین صحنه را امروز می بینم که انواع و اقسام توهین ها به ما وارد می شود. حتی همراهان بیمار نیز شکایتی از ما ندارند و بابت فعالیتم، از من تشکر می نمایند.

وی ادامه داد: چه می شود که در جامعه جور دیگری با من رفتار می شود؟ چه می شود که وزارت بهداشت از من دفاع نمی کند؟ این ها مسائل پشت پرده وزارت بهداشت است که از ابتدا بیشترین ضربه را به مردم زد با انکار دارو و اینکه مرتب گفتند دارو ها به درد نمی خورند و بیماری را کم نمی کند. شما دیدید افرادی که دارو را انکار می کردند، خودشان بعدا مریض شدند و از آن دارو برای خود و بیماران شان استفاده کردند. بحث واکسن نیز مطرح شد و گفتند این مسائل فراتر است. بحث حکومت و شخص دیگری نیز نیست. این ها همه به داخل وزارت بهداشت برمی شود و من حاضرم طی مناظره ای همه این مسائل را با سند و مدرک بازگو کند.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1695

به "افشاگری پزشک معالج میناوند و انصاریان علیه وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری پزشک معالج میناوند و انصاریان علیه وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید