برای حمایت از همکارانمان در دوران کرونا چه نموده ایم؟

به گزارش تور دبی ارزان، همه گیری جهانی کرونا برایمان جدال واقعی بین مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و تعهد به حفظ سلامت همکاران مان و خانواده آنها بود. از یک سو جامعه و مشتریانی که این روزها بیشتر از همواره به ما احتیاج دارند و از سوی دیگر تعهد به حفظ سلامت همکاران و خانواده هایشان در این روزها.

برای حمایت از همکارانمان در دوران کرونا چه نموده ایم؟

دورکاری برای بخش عملیات تور دبی ارزان یعنی عدم ثبت سفارش و نرساندن بسته های مشتریان.

بیش از 3500 نفر از خانواده 5 هزار نفری تور دبی ارزان در بخش عملیات و توزیع کار می نمایند که می بایست هر روز سرکار حاضر شوند و برای پردازش و رساندن سفارش های بسیار زیاد مشتریان در روزهای همه گیری کرونا بیش از گذشته کار نمایند.

تور دبی ارزانیی های بخش عملیات؛ از همکاران انبار و مراکز پردازش گرفته تا نیروهای ارسال، قهرمان این روزهای ما هستند.

اقدامات تور دبی ارزان برای حمایت از همکاران خود در بحران کرونا

  • به پاس قدردانی از همکاران مان در بخش انبارداری و عملیات که در این روزهای سخت و با از خودگذشتگی فعالیت های کاری خود را در تعطیلات نوروز ادامه دادند و ارائه خدمت به هموطنان را حتی در روزهای تعطیل متوقف نکردند علاوه بر حقوق قانونی، روزانه تا سقف 100هزارتومان بر اساس عملکردشان اضافه پرداخت تعلق می گیرد.
  • همکاران مان برای حفظ سلامت خود در برابر ویروس کرونا و عدم آلودگی محیط کار، به طور مداوم آموزش های به روز می بینند.
  • اگر احیاناً همکار یا اعضای خانواده او به کرونا مبتلا شوند تحت حمایت های خاص تور دبی ارزان قرار می گیرند تا بدون نگرانی از کاهش درآمدشان در روزهای بیماری، دوران درمان را با آرامش بیشتری سپری نموده و دوباره مثل همواره پرانرژی و شاداب به جمع بقیه همکاران بپیوندند.
  • به همکارانی که احساس می نمایند احتیاج به مرخصی دارند اختیار بیشتری برای تصمیم گیری اعطا می گردد.
  • برای حفظ بیشتر سلامت همکاران مان، ساعات شیفت های کاری را با تکیه بر جذب 2 هزار همکار جدید کاهش دادیم تا زمان استراحت بیشتری داشته باشند و ریسک ابتلا به بیماری در آن ها کاهش یابد.

امیدواریم با کوشش بی وقفه همکاران در بخش های مختلف تور دبی ارزان و خانواده 150هزار نفری در 40 هزار کسب وکار ایرانی فعال در مارکت پلیس تور دبی ارزان بتوانیم محصولات بیشتری را هر روز سریع تر و در بازه های ارسال کوتاه تری به دست هموطنان برسانیم.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 خرداد 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1094

به "برای حمایت از همکارانمان در دوران کرونا چه نموده ایم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حمایت از همکارانمان در دوران کرونا چه نموده ایم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید