برنده دربی را مسائل روحی معین می نماید، باتجربه ها تاثیر گذارند

به گزارش تور دبی ارزان، صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران و در خصوص دربی هشتاد و هشتم گفت: همیشه این دیدار پرهیجان و پراسترس بوده است. هم طرفداران و هم بازیکنان نگاه ویژه ای به این دیدار دارند و از چند روز قبل از آغاز بازی تمام علاقه مندان به فوتبال راجع به این دیدار و نتیجه آن صحبت می نمایند. بنابراین خواه ناخواه این مسائل به بازیکنان هم منتقل می گردد و آنها هم سعی می نمایند یک بازی خوب از خود ارائه نموده تا با پیروزی مقابل حریف، طرفدارانشان را راضی نمایند.

برنده دربی را مسائل روحی معین می نماید، باتجربه ها تاثیر گذارند

وی تاکید نمود : آبی پوشان قبل از دیدار برابر پرسپولیس با نساجی قائم شهر به تساوی دست پیدا نموده اند. نبود چشمی و اسماعیلی بر عملکرد این تیم تاثیر گذاشته بود و استقلال نتوانست از این دیدار 3 امتیاز را کسب کند. البته نساجی هم تدافعی بازی می کرد زیرا آنها حتی عباس زاده مهاجم خوبشان را هم در دقایق سرانجامی به میدان آوردند با بازی دفاعی شان تا دقایق سرانجامی ادامه داشته باشد.

ورمزیار اضافه نمود: دربی بازی لحظه هاست و هر تیمی که از لحاظ روحی و روانی در شرایط ایده آل باشد برنده این بازی خواهد بود. البته تجربه بازیکنانی که سابقه دربی هم در این دیدار دارند برای دو تیم تاثیرگذار است و آنها می توانند به بازیکنان جوانتر که برای اولین بار در این دیدار حاضر می شوند روحیه داده و آنها را آماده این بازی سنگین نمایند.

پیشکسوت استقلال اعلام کرد: خود من در 17 دربی حضور داشته ام ومی دانم حضور آن همه تماشاگر و علاقه آنها به تیمشان و تنها خواسته آنها که برد است چقدر می تواند بر عملکرد بازیکنان تاثیر داشته باشد. البته با تمام این تفاسیر بازیکنان می دانند که باید مقابل حریف با تمام وجود بازی نموده و اجازه گلزنی به مهاجمان حریف را ندهند.

ورمزیار در خصوص انتقاداتی که این روزها از بازیکنان خارجی استقلال می گردد، گفت: عملکرد همام که خوب بوده. او در چند بازی گذشته استقلال نشان داده که نقش خوبی می تواند در استقلال داشته باشد اما نیومایر و الحاجی گرو هم بد نبوده اند. شاید اگر آنها هم به طور کامل به میدان بروند نقش تاثیرگذاری برای استقلال داشته باشد.

وی در مورد حضور طرفداران دو تیم هم گفت: خیلی از این طرفداران از شهرهای دور و نزدیک به تهران می آیند و دوست ندارند هنگام برگشت، تیمشان بازنده باشد اما تجربه سالها حضور در دربی را که داشته ام به من نشان می دهد که نقش آنها در موفقیت تیم محبوبشان بسیار تاثیرگذار است و امیدوارم تماشاگران دو تیم به جای توهین به یکدیگر تنها تیمشان را تشویق نموده و تا سرانجام بازی از بازیکنانشان حمایت نمایند.

ورمزیار در سرانجام و در پاسخ به این سئوال که نتیجه دربی را چگونه پیش بینی می کنید گفت: پیش بینی این دیدار بسیار سخت است زیرا بازی این دو تیم ربطی به موقعیت آنها در جدول ندارد اما اعتقاد دارم هر تیمی که از شرایط روحی خوبی برخوردار باشد و از لحظات بدست آمده بهترین استقلال را کند برنده این بازی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 124

به "برنده دربی را مسائل روحی معین می نماید، باتجربه ها تاثیر گذارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنده دربی را مسائل روحی معین می نماید، باتجربه ها تاثیر گذارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید