جزییاتی بیشتر از اعمال محدودیت های کرونایی در کرمان

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران/کرمان مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی جزییات بیشتری از اعمال محدودیت های کرونای در استان کرمان را تشریح کرد.

جزییاتی بیشتر از اعمال محدودیت های کرونایی در کرمان

دکتر عباس تقی زاده در تشریح جزییات این اعمال محدودیت ها گفت: طبق مصوبات چهل و ششمین جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس مورخ سوم آبان ماه و بر مبنای مصادیق ذیل مصوبه بند 3 صورتجلسه سی و هشتمین جلسه ستاد ملی کرونا سالن های مطالعه کتابخانه های عمومی و... از سوم آبانماه به مدت دو هفته تعطیل است اما بخش امانت کتابخانه ها فعال می باشد.

وی با بیان اینکه دورکاری شامل کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی و کارکنان دانشگاه ها، کتابخانه ها و ... با شرایط ذکر شده می باشد اضافه کرد: سایر کارکنان مانند مادران دارای فرزند خردسال و ... نیز می توانند با رعایت سقف 50 درصد مشمول دورکاری شوند ضمن آنکه دورکاری کارکنان دانشگاه ها و کتابخانه ها نیز تا سقف 50 درصد با اولویت کارکنان ریسک پذیر (دارای بیماری های زمینه ای و خاص) و مسن اِعمال می گردد و نظارت کافی بر دورکاری افراد باید اعمال گردد.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی مهدهای کودک نیز از سوم آبانماه به مدت دو هفته تعطیل هستند اظهار کرد: آکادمی های زبان و مراکز خصوصی آموزشی نیز مشمول شرایط آموزش غیرحضوری به مدت دو هفته می باشند ضمن آنکه دروس نظری دانشگاه ها به صورت غیرحضوری و دروس عملی، کارگاهی، تشریح و آزمایشگاهی، با رعایت پروتکل ها و حضوری برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: موارد فوق شامل تمامی شهرستانهای استان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1454

به "جزییاتی بیشتر از اعمال محدودیت های کرونایی در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییاتی بیشتر از اعمال محدودیت های کرونایی در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید