حسادت، سه جوان پولدار را روانه زندان کرد

به گزارش تور دبی ارزان، سه جوان پولدار که به خاطر حسادت به دوستشان موتورسیکلت دو میلیارد و 500 میلیون ریالی وی را سرقت نموده بودند، روانه زندان شدند.

حسادت، سه جوان پولدار را روانه زندان کرد

به گزارش شرق، چهاردهم اسفند سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت به عنف یک دستگاه موتورسیکلت گران قیمت به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال با شکایت یکی از شهروندان در کلانتری 102 پاسداران تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی با حضور در پلیس آگاهی گفت: حدود ساعت 3 بعدازظهر چهاردهم اسفندماه در پارکینگ منزلم در حال تمیزکردن موتور سوزوکی لوکسم بودم و با توجه به تردد هایی که داشتم، در پارکینگ را باز گذاشتم که ناگهان سه جوان که سر و صورت خود را با ماسک و پارچه تیره رنگ پوشانده بودند، از غفلتم سوءاستفاده کردند و وارد پارکینگ شدند و پس از تهدید و ضرب وشتم موتور را روشن کردند و متواری شدند.

با توجه به اهمیت موضوع، اکیپی از کارآگاهان به محل وقوع سرقت رفتند و در آنالیز های میدانی فهمیدند سه جوان قوی هیکل با موتورسیکلت سفید رنگ به محل سرقت مراجعه و پس از زاغ زنی در زمان مناسبی موتورسیکلت را سرقت نموده و متواری شده اند. یک نفر از سارقان با موتورسیکلت شاکی، یک نفر با موتورسیکلت سارقان و نفر سوم با پای پیاده از جهت های جداگانه فرار کردند. کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی پیروز شدند یکی از سارقان به نام بهزاد را شناسایی نمایند و وی را چند روز پیش در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد با همدستی دو نفر از دوستانش به نام های کامران و نوید سرقت موتورسیکلت را انجام داده است. او انگیزه خود را حسادت و تخریب شخصیت شاکی بیان کرد و گفت: موتورسیکلت شاکی را کامران پس از سرقت به آدرس نامعلومی انتقال داده است.

در گام بعدی از تحقیقات پلیسی تعیین شد، کامران پس از سرقت به یکی از کشور های خارجی گریخته است. او پس از ورود به ایران دستگیر و نوید نیز که به شمال کشور گریخته بود، با اخذ نیابت قضائی بازداشت شد.

کامران در بازپرسی ها ضمن قبول جرمش به کارآگاهان گفت: موتورسیکلت را در زمان فرار در اختیار یکی از دوستانش در شهرستان ورامین قرار داده است. در ادامه، پس از هماهنگی قضائی، موتورسیکلت تحویل پلیس آگاهی شد.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران، با تأیید این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و بیان اینکه هر سه از شرایط اقتصادی خوبی بهره مند هستند و از روی حسادت این جرم را انجام داده اند، آن ها با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مرداد 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1217

به "حسادت، سه جوان پولدار را روانه زندان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسادت، سه جوان پولدار را روانه زندان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید