حمایت بانک رفاه کارگران از رونق مالی و توسعه اشتغال در خوزستان

به گزارش مجله سفرنامه دبی، خبرگزاری خبرنگاران- بانک رفاه کارگران از ایجاد رونق مالی و توسعه اشتغال در استان خوزستان حمایت می نماید.

حمایت بانک رفاه کارگران از رونق مالی و توسعه اشتغال در خوزستان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران با بیان این مطلب در ملاقات با دکتر خلیلیان استاندار استان خوزستان در محل استانداری، اضافه کرد: حوزه های اجتماعی و بازنشستگی، نفت، گاز و پتروشیمی، راه سازی، کشاورزی و مددجویی از جمله حوزه هایی هستند که بانک رفاه کارگران با توسعه اقدامات و فعالیت های خود در آن حوزه ها، در پی ایجاد رونق مالی و توسعه اشتغال در استان خوزستان است.

وی توسعه حمایت ها از بازنشستگان استان خوزستان را به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های توسعه ای بانک رفاه کارگران در استان توصیف کرد و گفت: بانک رفاه در سال 1400 بیش از 17 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان معزز استان پرداخت نموده است که ظرفیت جدیدی در این بخش به شمار می رود.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران اضافه کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور در سال های اخیر و با هدف قطع زنجیره انتقال این ویروس، تسهیلات مذکور به صورت مکانیزه و غیرحضوری پرداخت شد. برای این منظور سامانه مشخصی را طراحی کردیم و در قالب آن سامانه، نسبت به ثبت درخواست و پرداخت تسهیلات به بازنشستگان محترم اقدام کردیم.

للـه گانی با بیان اینکه، بیش از 200 هزار بازنشسته در استان خوزستان وجود دارد، توضیح داد: در حد توان سعی نموده ایم با فراهم آوردن بسترهای لازم نسبت به استفاده از ظرفیت های بازنشستگان در راستای حمایت از بخش تولیدی استان اقدام کنیم.

به گفته وی، بانک رفاه کارگران بستر خرید اقساطی بازنشستگان از تولیدات استان را برای آنان فراهم آورده است تا از این طریق به نوعی از بخش تولیدی استان و توسعه اشتغال در این بخش حمایت نموده باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2175

به "حمایت بانک رفاه کارگران از رونق مالی و توسعه اشتغال در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بانک رفاه کارگران از رونق مالی و توسعه اشتغال در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید