حمایت سازمان نوسازی و وزارت کار از تأمین مسکن باکیفیت برای اقشار کم درآمد

به گزارش تور دبی ارزان، تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان نوسازی و دفتر تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف حمایت از تأمین مسکن باکیفیت برای اقشار کم درآمد و تامین سرانه های خدماتی در محلات دارای بافت فرسوده و ناکارآمد به امضاء رسید.

حمایت سازمان نوسازی و وزارت کار از تأمین مسکن باکیفیت برای اقشار کم درآمد

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش شهر و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، به منظور همکاری با سازمان های مسئول برای حمایت از نوسازی مسکن در مناطق کم برخوردار و فرسوده و با توجه به سیاست های مشترک سازمان نوسازی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تأمین مسکن در این محدوده ها، تفاهم نامه ای با موضوع حمایت از پروژه های مسکونی، خدماتی و تشکیل تعاونی مسکن محله در محلات دارای بافت فرسوده و ناکارآمد شهر تهران میان این دو دستگاه منعقد شد.

افزایش مشارکت افراد کم درآمد، خانواده های آنان و ساکنان محلات فرسوده و ناکارآمد شهر تهران در فرایند اجرا؛ ارتقای کیفیت سکونت در محلات مذکور؛ کاهش ریزدانگی و بهبود بهره وری زمین به وسیله تجمیع پلاک های فرسوده و تخریبی؛ تامین مسکن باکیفیت و ارزش آفرین در محلات و تأمین خدمات محله ای در پروژه های تجمیعی با مساحت بیش از 1000 مترمربع از جمله مهمترین اهداف ذکر شده در این تفاهم نامه است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1740

به "حمایت سازمان نوسازی و وزارت کار از تأمین مسکن باکیفیت برای اقشار کم درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت سازمان نوسازی و وزارت کار از تأمین مسکن باکیفیت برای اقشار کم درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید