راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در پایتخت

به گزارش مجله سفرنامه دبی، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران تمهیدات اندیشیده شده برای استفاده از ظرفیت های شهرداری تهران جهت واکسیناسیون علیه کرونا و جلوگیری از تجمع در محل واکسیناسیون را تشریح کرد.

راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در پایتخت

به گزارش خبرنگاران، دکتر علیرضا زالی گفت: با توجه به ابلاغ وزارت بهداشت قرار است مراکز تجمیعی برای واکسیناسیون در شهرهای عظیم از جمله تهران شکل گیرد. اولین مرکز تجمیعی خودرویی در منطقه 13 شهر تهران افتتاح شده است و در پارک جنگلی سرخه حصار با طراحی استیشن های مجزا بعد از 3 مرحله شناسایی افراد در ایستگاه آخر، مراسم تلقیح واکسن انجام می گردد سپس به سایت بعد که پزشک مستقر است می فرایند و فرد برای آنالیز عوارض کوتاه مدت تزریق واکسن آنالیز می گردد.

وی با تشکر از شهرداری تهران، اظهار کرد: با دستور دکتر حناچی - شهردار تهران مجموعه شهرداری و سازمان های تابعه با همکاری ستاد کرونای استان تهران برای واکسیناسیون به ما یاری کردند.

زالی ادامه داد: با توافق با شهرداری و سازمان مدیریت بحران قرار است سوله های مدیریت بحران شهرداری، پارک های جنگلی که امکان تردد خودرویی دارد و اماکن سازمان ورزشی شهرداری تهران برای واکسیناسیون در اختیار ما قرار گیرد.

منبع: ایسنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1824

به "راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید