سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران، پروژه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است

به گزارش مجله سفرنامه دبی، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران کار وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است. ما برای امر تبلیغات، مبارزه با ایران هراسی و معرفی چهره واقعی ایران کارهای مختلفی را در زمینه تبلیغات انجام می دهیم.

سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران، پروژه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، دکتر علی اصغر مونسان امروز 18 مهرماه، در حاشیه مراسم بهره برداری از فاز دوم و شروع عملیات اجرایی فاز سوم پروژه بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی، این سخنان را در جمع خبرنگاران نظر شما در مورد سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران و پروژه خانمی که این کار را انجام می دهند و گردشگران معروف خارجی را به ایران می آورند چیست و آیا از آن حمایت می کنید، اعلام کرد و ادامه داد: یکی از حوزه ها این است که چهره های معروف را به ایران بیاوریم، ایران را به آن ها بشناسانیم تا از نزدیک فرهنگ غنی، طبیعت زیبا و بناهای تاریخی ما را ببینند. این گروه معرفی خوبی انجام دادند، گسترش آن در خارج از کشور زیاد بود و تصاویر بسیار خوبی را به خارج از کشور ارسال کردند. این بخشی از برنامه های تبلیغات و معرفی کشور است که حتما ادامه خواهیم داد.

همچنین وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم بهره برداری از فاز دوم و شروع عملیات اجرایی فاز سوم پروژه بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی اظهار کرد: یک سال و نیم گذشته در عید 97، اینجا محوطه ای بود که مناسب صندلی حکیم فردوسی نبود و امروز من از کوشش شهرداری و شهردار و همکاران اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در مورد این پروژه تشکر می کنم.

او با اشاره به تقاضای شهردار برای مشارکت در احیای توس، اظهار کرد: ما مشارکت کامل خواهیم داشت، مدیرکل میراث فرهنگی نیز باید همکاری کامل داشته باشند و کار باید با هماهنگی استاندار انجام گردد، هرچه استاندار تصمیم بگیرد مورد تایید ماست. آمادگی داریم که اگر نقاط اختلافی وجود دارد، به سرعت حل کنیم، نباید مانع اجرای طرح های خوب شهری شد. باید اینجا به محوطه ای خوب در کنار مشهد تبدیل و از این فضا استفاده مطلوب گردد.

مونسان درخصوص سند راهبردی توس، توضیح داد: قرار شد پیرو کار خوبی که شهرداری مشهد انجام داده، طرح جامع 360 هکتار را مهیا و تایید کنیم تا شهرداری بتواند ادامه دهد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 608

به "سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران، پروژه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران، پروژه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید