شرکت ایرانی برای توسعه و مدیریت بندر خساب عمان تفاهم نامه امضا کرد

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران: شرکت خدمات بندری عمان یادداشت تفاهمی را با شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه ایران برای توسعه و مدیریت امور بندر خساب عمان به امضا رساند.

شرکت ایرانی برای توسعه و مدیریت بندر خساب عمان تفاهم نامه امضا کرد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از پایگاه اینترنتی مسقط دیلی، شرکت خدمات بندری عمان روز دوشنبه یادداشت تفاهمی را با شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه ایران برای ایجاد یک شرکت جهت اداره و مدیریت امور بندر خساب عمان به امضا رساند.

اقدامات این شرکت شامل مدیریت امور کانتینری و امور محموله ها، فعالیت های لجستیکی و حمل و نقل ریلی، دریایی و زمینی خواهد بود.

بر اساس این یادداشت تفاهم، شرکت ایرانی 3 هفته فرصت دارد تا در مطالعات اجرا شده از سوی شرکت خدمات بندری عمان در زمینه فعالیت ها و مدیریت بندر خساب، اصلاحات لازم را انجام دهد.

پس از سه هفته، شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه، طرحی را در خصوص اقدامات خود شامل موارد مورد احتیاج جهت توسعه زیرساختی ازجمله در زمینه لنگرگاه ها و فضای انبار کالاها و حجم فعالیت هایی که شرکت در بندر خساب انجام خواهد شد، ارائه کند.

این موافقتنامه توسط سعود بن احمد النهاری، به نمایندگی از شرکت خدمات بندری عمان و محمود کاوه، رئیس و مدیرعامل شرکت کاوه ایران به امضا رسید.

127

منبع: تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 378

به "شرکت ایرانی برای توسعه و مدیریت بندر خساب عمان تفاهم نامه امضا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت ایرانی برای توسعه و مدیریت بندر خساب عمان تفاهم نامه امضا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید