طوفان در فیلیپین دست کم 6 قربانی بر جای گذاشت

به گزارش تور دبی ارزان، هنوز شرایط اجتماعی مناطق شمالی فیلیپین از طوفان مرگبار ماه گذشته بهبود نیافته بود که وقوع طوفان سهمگین در مناطق شمالی این کشور دست کم 6 قربانی برجای گذاشته و هزاران نفر را آواره کرد.

طوفان در فیلیپین دست کم 6 قربانی بر جای گذاشت

با تور فیلیپین همراه شوید و از زیبایی های این کشور دیدن کیند.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات دولتی فیلیپین اعلام کردند وقوع طوفان سهمگین در مناطق شمالی این کشور دست کم 6 قربانی برجای گذاشته و هزاران نفر را آواره کرد.

شرایط اجتماعی مناطق شمالی فیلیپین از طوفان مرگبار ماه گذشته هنوز بهبود نیافته که وقوع این طوفان سهمگین سبب چند مورد رانش زمین و فرار روستائیان از منازل خود شده است.

رولاندو نانا رئیس پلیس منطقه ای فیلیپین به نقل از مقامات مسئول گفت: در ریزش ساختمان دولتی در حال ساخت در استان کوهستانی ناتونین بر اثر رانش زمین، بیش از 20 نفر محبوس شدند.

همچنین به دلیل مسدود شدن چندین جاده نیرو های پلیس نتوانستند در اینگونه مناطق حضور یابند.

در حالی که طوفان پرسرعت یوتو پیشتر سبب قطع برخی از درختان، فرو افتادن تیر های برق و تخریب سقف منازل و فروشگاه ها شده بود، پیش بینی می گردد این طوفان با سرعت کمتری وارد مناطقی از استان ازابلا در شمال شرقی فیلیپین گردد.

گزارش ها حاکی است، تاکنون سه نفر شامل یک مرد بر اثر وقوع طوفان ناپدید شده اند.

بیش از ده هزار نفر از روستائیان به منظور جلوگیری از تلفات احتمالی جانی از مناطق روستائی عازم نقاط امن در برخی از استان های شمالی فیلیپین شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 155

به "طوفان در فیلیپین دست کم 6 قربانی بر جای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طوفان در فیلیپین دست کم 6 قربانی بر جای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید