محدودیتی برای واگذاری اراضی به بخش گردشگری نداریم

به گزارش تور دبی ارزان، سید محمد پژمان صبح چهارشنبه در بازدید از زیرساخت های گردشگری استان بوشهر گفت: استان بوشهر دارای ظرفیت بالایی در بخش گردشگری است که مسئولان استان کوشش بسیار زیادی برای توسعه این بخش دارند.

محدودیتی برای واگذاری اراضی به بخش گردشگری نداریم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه ویزای کانادا تضمینی هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

وی با اشاره به بازدید خود از اراضی مورد نظر استان بوشهر برای توسعه زیرساخت های گردشگری، افزود: یکی از مهمترین اهداف ما برای این بازدید، تصمیم گیری در خصوص واگذاری زمین های بخش گردشگری بود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه محدودیتی برای واگذاری زمین به بخش گردشگری نداریم، اعلام کرد: با انجام کار کارشناسی و مطالعات مناسب واگذاری زمین در این بخش صورت می گیرد.

پژمان اضافه نمود: زمین های مورد احتیاج برای توسعه بخش گردشگری را تامین می کنیم و اگر زمین با کاربری گردشگری نیز وجود نداشته باشد، اراضی را تغییر کاربری خواهیم داد تا در بخش گردشگری مورد استفاده قرار بگیرد.

وی همچنین از آمادگی برای خرید زمین مورد احتیاج برای بخش گردشگری به ویژه برای ساخت هتل اطلاع داد و اعلام کرد: اشتیاق بسیار زیادی برای توسعه بخش گردشگری داریم و پشتیبانی کاملی را برای توسعه بخش گردشگری خواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به وجود فضاهای مناسب از محدوده شهر بوشهر و اطراف آن برای توسعه گردشگری، اعلام کرد: با انجام اقدامات کارشناسی و مطالعات و طراحی لازم، واگذاری زمین در این بخش ها انجام می گردد.

وی ادامه داد: در استان بوشهر اراضی مناسبی برای توسعه گردشگری واگذار شده است و با اعلام آمادگی و شرایط مناسب سرمایه گذاران، نسبت به واگذاری زمین در این بخش اقدام می گردد.

پژمان از تسهیل در واگذاری اراضی 85 هکتاری در بوشهر به سرمایه گذار، افزود: شرایط برای پرداخت توسط سرمایه گذار تسهیل خواهد شد تا زمینه مناسب تری برای توسعه گردشگری در این بخش فراهم گردد.

وی همچنین از واگذاری زمین برای ساخت دهکده گردشگری جدید در بوشهر اطلاع داد و اعلام کرد: آزادسازی مسکن مهر، واگذاری اراضی برای بیمارستان جدید بوشهر و خروجی شهر بوشهر از دیگر تصمیمات ما در این سفر بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 871

به "محدودیتی برای واگذاری اراضی به بخش گردشگری نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیتی برای واگذاری اراضی به بخش گردشگری نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید