مدیر تعاونی 7 و متولی شرکت عدل کرمان به دادسرای کرمان احضار شدند

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محمد علی سلیمانی در خصوص آخرین وضعیت حادثه تصادف اتوبوس تهران-کرمان که منجر به فوت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شد، گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه تلخ مدیر تعاونی هفت و متولی شرکت عدل کرمان به منظور ارائه توضیحاتی به دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان احضار شدند.

مدیر تعاونی 7 و متولی شرکت عدل کرمان به دادسرای کرمان احضار شدند

وی گفت: با توجه به اینکه بیشتر قربانیان و مصدومان این حادثه متعلق به استان کرمان هستند، بلافاصله با دستور دادستان کرمان رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.

سلیمانی در پاسخ به این سوال که آیا مصدومان حادثه و خانواده متوفیان می توانند در کرمان پیگیر پرونده قضایی خود باشند گفت: به منظور سهولت کار خانواده متوفیان و مصدومان حادثه در ابتدا درخواست احاله پرونده را داشتیم اما به دلیل اینکه تعدادی از متولیان و مصدومان حادثه نربوط به استان یزد و شهرستانی های رفسنجان، انار و سایر شهرستان ها بودند از حوزه قضایی بادرود در استان اصفهان درخواست کردیم نیابت تحقیقات برای دادسرای عمومی وانقلاب کرمان ارسال کند.

سلیمانی بیان کرد: بر مبنای توضیحات و آنالیز های انجام گردیده اتوبوس از نوع اسکانیا و مدل سال 1387 بوده است که حدود 10 سال از عمر مفید آن گذشته و تا پنج سال دیگر استاندارد مصرف داشته است.

وی با اشاره به اینکه معاینه فنی اتوبوس در تیرماه امسال انجام گردیده و تا دی ماه نیز اعتبار داشته است اضافه نمود : سوابق تخلف راننده نیز آنالیز شد و هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر تخلف و نمره منفی راننده در طول سابقه رانندگی وی وجود نداشته است.

سلیمانی گفت: تعاونی مکلف شد چنانچه فردی از خانواده متوفیان یا مصدومان قصد مراجعه به محل حادثه یا بیمارستان های محل بستری مصدومان را دارد به صورت رایگان عملیات انتقال را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 122

به "مدیر تعاونی 7 و متولی شرکت عدل کرمان به دادسرای کرمان احضار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تعاونی 7 و متولی شرکت عدل کرمان به دادسرای کرمان احضار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید