مسدودسازی 43 سایت و کانال فعال در حوزه قیمت گذاری ارز

به گزارش تور دبی ارزان، دادستان تهران گفت: با همکاری پلیس تهران و فتای ناجا ظرف روز گذشته دستور مسدودسازی 17 سایت و 26 کانال صادر گردیده است.

مسدودسازی 43 سایت و کانال فعال در حوزه قیمت گذاری ارز

به گزارش تور دبی ارزان، جعفری دولت آ بادی دادستان تهران در حاشیه نشست با مسئولان پلیس پایتخت در پاسخ به سوالی در رابطه با برخورد با سایت هایی که به صورت دروغین و بدون مبنا در رابطه با ارز قیمت گذاری می کردند، اظهار کرد: متاسفانه برخی از سایت های مرتبط با ارز و سکه به خصوص ظرف یکی دو هفته اخیر با اعلام قیمت های لحظه ای و دقیقه ای ارز، به التهابات دامن می زدند که بعد از تاکید ریاست قوه قضاییه برای برخورد با اینگونه اقدامات خلاف قانون، با همکاری پلیس تهران و فتای ناجا ظرف روز گذشته دستور مسدودسازی 17 سایت و 26 کانال در فضای مجازی صادر گردیده است.

دادستان تهران خطاب به گردانندگان این سایت ها هشدار داد و اضافه کرد: در صورتی که بخواهند به این رویه ادامه دهند فیلترینگ شان ادامه پیدا خواهد نمود و باید متعهد شوند که در حوزه ارز به التهاب دامن نزنند؛ چرا که قیمت گذاری وظیفه این سایت ها نیست. جعفری دولت آبادی ادامه داد: اقدامی که با همکاری پلیس و دادستانی انجام شد در راستای آرام کردن فضای جامعه بود که بی جهت و بی دلیل قیمت ها را بالا می برند بنابر این این سیاست ادامه پیدا خواهد نمود. وی گفت: بقیه آن ها نیز احضار خواهند شد و چنانچه به این کار خودشان ادامه دهند حتما دادستانی وفق قانون با آن ها برخورد خواهد نمود و اگر متعهد شوند که از این کار ها دست بردارند حتما سعی می کنیم که کارشان را بتوانند ادامه دهند. دادستان تهران اعلام نمود: بنابر این برخورد با کسانی که دروغ پراکنی نمایند یا قیمت بی جهت به مردم اعلام نمایند جزو دستور کار بوده است و اقدامات خوبی ظرف 24 ساعت گذشته انجام گردیده است. جعفری دولت آ بادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این سایت ها مجوز داشته اند گفت: این موضوع در دست آنالیز است و به دادسرای رسانه و پلیس فتا و تهران این موضوع اعلام گردیده است برخی البته داخلی و برخی در خارج از کشور هستند که این موضوع در دست آنالیز است و اگر غیر مجاز باشند حتما تعطیل خواهند شد.

ادامه دارد

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 129

به "مسدودسازی 43 سایت و کانال فعال در حوزه قیمت گذاری ارز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسدودسازی 43 سایت و کانال فعال در حوزه قیمت گذاری ارز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید