نبی خطاب به داوران: مسابقات را با صلابت قضاوت کنید

به گزارش تور دبی ارزان، دبیرکل فدراسیون فوتبال به داوران توصیه کرد که هفته های به جامانده مسابقات فوتبال را با صلابت، همبستگی و رفاقت قضاوت نمایند.

نبی خطاب به داوران: مسابقات را با صلابت قضاوت کنید

به گزارش تور دبی ارزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی در سمینار یک روزه داوران لیگ برتر فوتبال گفت: در ابتدا از شما به خاطر حضور در این کلاس تشکر می کنم. خوشبختانه همه شما از لحاظ فنی و دانش در سطح خوبی هستید و بحث های آموزشی به شما یادآوری موضوعاتی است که قبلاً کسب نموده اید.

وی ادامه داد: شرایط ویروس کرونا که تمام جهان از جمله کشور ما را فرا گرفته، باعث شده تا آداب مسابقات، تمرینات، نوع مقررات و روش های داوری از حساسیت ویژه ای برخوردار باشد و تا آنجایی که اطلاع دارم، سه 3 تعویض به پنج تعویض تغییر یافته است.

دبیرکل فدراسیون مطرح کرد: با توجه به حساسیت های هفته های خاتمهی لیگ از شما می خواهم بازی ها را به گونه ای در زمین مسابقه مدیریت نموده و از سلامتی و موقعیت اجتماعی خود مواظبت کنید؛ چرا که مسئولیت شما سنگین است و به عنوان مسئول فدراسیون در زمین مسابقه هستید.

نبی وظایف داوران را سنگین و سخت دانست و گفت: مسلم است در کنار این وظایف مهم فنی و مدیریتی، میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست و باید کوشش کنیم مسابقات هفته های خاتمهی را با سلامتی و صلابت به خاتمه برسانیم. با توجه به پروتکل های بهداشتی، در صورت تغییر زمان مسابقات یا دستورالعمل های جدید از ستاد ملی کرونا، متعاقباً موارد جدید به شما اعلام خواهد شد.

وی اعلام کرد: داوران صندلی مقدسی دارند و نباید بگذاریم بعضی از رسانه ها با فشار و موضوعات مختلف، تمرکزتان را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت های شماست. امیدوارم مسابقات را با صلابت، همبستگی و رفاقت خوبی قضاوت کنید و در اتمسفر رسانه ای قرار نگیرید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 8 شهریور 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1280

به "نبی خطاب به داوران: مسابقات را با صلابت قضاوت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی خطاب به داوران: مسابقات را با صلابت قضاوت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید