نخست وزیر انگلیس اتهامات ارتباط اقتصادی با زن آمریکایی را تکذیب کرد

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از بی بی سی، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در واکنش به بعضی خبرها پیرامون ارتباط اقتصادی با یک تاجر زن آمریکایی، انجام هرگونه تخلفی را در خصوص اعطای یاری اقتصادی تکذیب نموده است.

نخست وزیر انگلیس اتهامات ارتباط اقتصادی با زن آمریکایی را تکذیب کرد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

پیش از این رسانه ها اعلام نموده بودند که این زن تاجر با نام جنیفر آرکیوری در زمانی که بوریس جانسون شهردار لندن بود، برای شرکت تجاری خود از نهادهای دولتی انگلیس یاری اقتصادی گرفته بود و همچنین در بعضی سفرهای تجاری همراه با جانسون بوده است.

با این حال تخلف و اتهامات وارد شده به نخست وزیر انگلیس مرتبط با عدم اجرای قانون اعلام منافع و مزایای شخصی از اجرای پروژه ها و قراردادها و روابط با اشخاص در زمان مسئولیت های پیش از نخست وزیری است و حال بوریس جانسون به دلیل اعلام نکردن این منافع مورد انتقاد قرار گفته است.

جانسون در گفتگویی ضمن رد هرگونه تخلفی گفت: منفعتی در کار نبود که بخواهم اعلام کنم.

جانسون همچنین طرح بعضی اتهامات در ارتباط با پنهان کاری را از سوی کسانی عنوان نموده که در کوشش برای جلوگیری از اجرای برگزیت هستند.

با این حالی بعضی دیگر از رسانه ها از جمله روزنامه تایمز گزارش اولیه درباره اعلام نکردن منافع یاری شهردار لندن به شرکت آمریکایی آرکیوری در زمان جانسون را تائید نموده و گفته اند که آرکیوری بیش از صد هزار پوند یاری اقتصادی از جانسون دریافت نموده بود، اما جانسون هیچ گاه چنین چیزی را اعلام ننموده بود.

گفته شده در حال حاضر پرونده تخلف احتاقتصادی بوریس جانسون در این زمینه به پلیس ارجاع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 487

به "نخست وزیر انگلیس اتهامات ارتباط اقتصادی با زن آمریکایی را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر انگلیس اتهامات ارتباط اقتصادی با زن آمریکایی را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید