واریز نشدن وجه اولیه به معنای انصراف از طرح اقدام ملی مسکن است

به گزارش تور دبی ارزان، معاون وزیر راه گفت: کسانی که در مهلت مشخص شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه اقدام نکنند جزو انصراف دهندگان و حذفی های طرح اقدام ملی مسکن به شمار می فرایند.

واریز نشدن وجه اولیه به معنای انصراف از طرح اقدام ملی مسکن است

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش تور دبی ارزان و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمود زاده در مورد طرح اقدام ملی مسکن با اعلام اینکه عمده افتتاح های طرح در سال 1400 انجام می گردد، گفت: بعضی افتتاح های طرح اقدام ملی مسکن در هفته دولت سال آینده انجام خواهد شد.

به گفته وی، افتتاح بعضی واحدهای باقی مانده مسکن مهر که در حدود 38 هزار واحد است و همچنین طرح اقدام ملی مسکن بخشی از برنامه های هفته دولت در بخش مسکن است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، گفت: معین تکلیف ثبت نام نمایندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان ها اجرا شده است و افرادی که فرم ج آن ها قرمز بوده و مالکیت آن ها محرز نشده است، به چرخه اقدام ملی مسکن باز می گردند.

وی توضیح داد: تا خاتمه شهریور، تکلیف تمام ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن معین می گردد و افرادی که واجد شرایط واقعی هستند در این طرح باقی می مانند و رد صلاحیت شده ها در صورتی که نتوانند مدارک مستدلی ارائه نمایند از این گردونه خارج خواهند شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی شرح داد: افرادی که با دریافت پیامک، تأیید شرایط نهایی شده و وجوه اعلام شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی را واریز نمایند در پروژه باقی می مانند و کسانی که در مهلت معین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه نیز اقدام ننمایند جزو حذف شدگان طرح اقدام ملی مسکن به شمار خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 28 مرداد 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1256

به "واریز نشدن وجه اولیه به معنای انصراف از طرح اقدام ملی مسکن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز نشدن وجه اولیه به معنای انصراف از طرح اقدام ملی مسکن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید