وزیر بهداشت آلمان: بیمارستان ها برای پذیرش تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا آماده باشند

به گزارش تور دبی ارزان، وزیر بهداشت آلمان با اشاره به شرایط کرونایی بحرانی در ایتالیا و خطری که در کمین آلمان است در نامه ای به مدیران بیمارستان ها از آنها خواست برای پذیرش تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا خود را آماده نمایند.

وزیر بهداشت آلمان: بیمارستان ها برای پذیرش تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا آماده باشند

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور دبی ارزان به نقل از روزنامه تاگس اشپیگل، ینز اشپاهن، وزیر بهداشت آلمان در نامه ای از همه کلینیک های آلمان خواست که خود را برای معالجه بسیاری از مبتلایان به ویروس کرونا آماده نمایند.

وی روز آدینه در نامه ای به مدیران بیمارستان ها نوشت: لطفاً عمل ها و اقدامات پزشکی از قبل برنامه ریزی شده را در این دوران به تعویق بیندازید.

وی همچنین درخواست کرد که در صورت امکان دانش آموزان و کارمندان بازنشسته استخدام شوند و آموزش های لازم را ببینند.

وزیر بهداشت آلمان همچنین تأکید کرد که احتمالاً تصمیمی با این دامنه و فوریت برای عملیات های بیمارستانی در تاریخ جمهوری فدرال آلمان وجود نداشته است. وی اضافه نمود که از عواقب این کار برای شاغلان و بیماران آگاهی دارد. اشپاهن همچنین بر لزوم عمل به تعهدات اقتصادی از طرف مقامات ایالتی در آلمان تأکید کرد تا هیچ بیمارستانی دچار کسری بودجه نشود.

وی درباره به وجود آمدن شرایط مشابه ایتالیا در آلمان هشدار داده گفت: این بیماری همه گیر می تواند سیستم درمانی را به مرزهای خود و فراتر از آن سوق دهد. نمونه ایتالیا جایی که یکی از ثروتمندترین مناطق اروپا در حال غرق شدن است نشان دهنده این مسئله است.

وی توضیح داد: در ایتالیا کمبود امکانات بهداشتی و مراقبت های ویژه کار را به تقسیم امکانات کشانده است، به زبان ساده تختخواب ها برای همه کافی نیست و پزشکان باید انتخاب نمایند که چه کسی بیشترین احتیاج به درمان را دارد.

اشپاهن ابراز کرد: من در نهایت در این دوران سخت دو خواسته را دارم؛ یکی اعتماد و دیگر یاری شما.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1014

به "وزیر بهداشت آلمان: بیمارستان ها برای پذیرش تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا آماده باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت آلمان: بیمارستان ها برای پذیرش تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا آماده باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید