کارگرجم: فکری اجازه ندهد کسی در کارش دخالت کند، استقلال چیزی برای قهرمانی کم ندارد

به گزارش تور دبی ارزان، یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان پایتخت پتانسیل لازم را برای قهرمانی در فصل آینده رقابت های لیگ برتر دارند.

کارگرجم: فکری اجازه ندهد کسی در کارش دخالت کند، استقلال چیزی برای قهرمانی کم ندارد

اکبر کارگرجم، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره انتخاب شدن محمود فکری به عنوان سرمربی چدید آبی پوشان پایتخت گفت: من به محمود فکری بابت این اتفاق، بسیار تبریک می گویم، او بازیکنی بود که با تعصب سال های سال برای استقلال بازی کرد و عملکرد او همیشه در ذهن ها باقی است. من برای محمود فکری آرزوی موففیت می کنم و امیدوارم در جایگاه سرمربی استقلال بتواند روزهای خوبی را برای آبی پوشان پایتخت رقم بزند.

او درباره مسائلی که محمود فکری ممکن است با آن روبرو شود، اظهار کرد: تیم داری مسائل خودش را دارد و فکری باید از که امکاناتی دارد، استفاده کند. او باید محکم به کار خودش فکر کند و برنامه های خودش را جلو ببرد و اجازه ندهد کسی در کار او دخالت کند و آن چیزی که به فکر خودش می رسد را انجام دهد.

کارگرجم درباره زمانی که استقلال برای آماده سازی خود در فصل آینده رقابت های لیگ برتر از دست داده است، گفت: استقلال باید هر چه زودتر تمرینات خود را شروع کند تا بتوانند آمادگی لازم را به دست بیاورد و تلاش خود را بیش تر کند. استقلال باید با این مسائل دست و پنجه نرم کند تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آبی پوشان در فصل آینده رقابت های لیگ برتر می توانند عنوان قهرمان را به دست بیاورند؟ گفت: استقلال قطعا این پتانسیل را دارد. این تیم مگر چه چیزی کم دارد؟ ما بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم با یک بدنساز خوب، بازیکنان بتوانند آمادگی لازم را به دست بیاورند و با ارائه بازی ها با کیفیت بتوانند نتایج لازم را کسب کنند و در فصل آینده عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشند.

او در پایان درباره اتفاقات اخیر باشگاه استقلال و تغییراتی که پیش آمد، گفت: آقای سعادتمند خوب شروع کرده بود و زحمت های زیادی کشید و این که چطور شد که ایشان از باشگاه رفت را من در جریانش نیستم. در این مدت باشگاه چند مدیرعامل و چند سرمربی عوض کرده اما هنوز استقلال سرجای خودش است چون استقلال، باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد. نمی شود آینده را پیش بینی کرد اما من به آینده استقلال امیدوارم هستم و فکر می کنم این تیم اگر شرایط خوبی داشته باشد، روزهای خوبی در انتظارش خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1442

به "کارگرجم: فکری اجازه ندهد کسی در کارش دخالت کند، استقلال چیزی برای قهرمانی کم ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگرجم: فکری اجازه ندهد کسی در کارش دخالت کند، استقلال چیزی برای قهرمانی کم ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید