کرونا در عربستان ، حضور در محل کار برای سعودی ها ممنوع شد !

به گزارش تور دبی ارزان، دولت عربستان از کارکنان بخش دولتی و خصوصی خواست تا در خانه باقی بمانند.

کرونا در عربستان ، حضور در محل کار برای سعودی ها ممنوع شد !

به گزارش رویترز، پس از افزایش شمار مبتلایان به کووید-19 در عربستان، دولت حضور کارکنان دولتی و خصوصی در محل کار را جز در موارد ضروری، ممنوع اعلام و لغو پروازهای داخلی و خارجی را تمدید کرد. وزارت کشور عربستان در بیانیهای خاطرنشان کرد: پروازهای داخلی، حرکت قطارها و فعالیت اتوبوسها و تاکسیها تا اطلاع بعدی متوقف خواهد بود.

از سوی دیگر با عبور شمار قربانیان کووید-19 از 10 هزار نفر در ایتالیا، نخست وزیر این کشور از آمادهسازی یک بسته حمایتی جدید برای کسب و کارهای فعال در زنجیره تامین و مواد غذایی اطلاع داد. جوزپه کنته با اعلام این که 4.3 میلیارد یورو اعتبار در اختیار شهرداری های مناطق مختلف قرار خواهد گرفت، از تخصیص 400 میلیون یورو اعتبار برای کسانی که پول کافی برای خرید مایحتاج روزانه خود ندارند اطلاع داد.

ایتالیا که بیشترین شمار قربانیان کرونا در دنیا را دارد، تا به امروز 25 میلیارد یورو برای مقابله با این ویروس اعتبار تخصیص داده است. روبرتو گوالتیری، وزیر اقتصاد ایتالیا از اورسلا فون در لین، رییس کمیسیون اروپا به دلیل تاخیر در اجرایی کردن برنامه مشترک مقابله با کرونا در سطح اتحادیه اروپا انتقاد کرد و گفت: سخنان خانم رییس اشتباه بود و از شنیدنش متاسف شدم. وی اضافه کرد: اروپا به یک طرح مارشال دیگر (برنامه بازسازی اقتصاد اروپا پس از جنگ دنیای دوم) پس از خاتمه بحران کرونا احتیاج دارد.

در اسپانیا نیز پدرو سانچز، نخست وزیر این کشور خاطرنشان کرد جز کارکنان بخشهای ضروری، کلیه شاغلان باید تا دو هفته در منزل خود باقی بمانند. وی گفت دستمزد این ایام به کارکنان در خاتمه ماه پرداخت میگردد اما پس از خاتمه بحران کرونا، کارکنان باید به تدریج این ساعات کاری را جبران نمایند.

اسپانیا اکنون با بیش از 6000 قربانی، دومین کانون مرگبار کووید-19 در دنیا محسوب می گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1078

به "کرونا در عربستان ، حضور در محل کار برای سعودی ها ممنوع شد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در عربستان ، حضور در محل کار برای سعودی ها ممنوع شد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید