یحیی انتقام کالدرون را از تراکتور گرفت، پرسپولیس فاتح جنگ آزادی!

به گزارش تور دبی ارزان، از هفته هفدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس و تراکتور در استادیوم آزادی مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که این بازی با دو گل به سود شاگردان گل محمدی انتها یافت

یحیی انتقام کالدرون را از تراکتور گرفت، پرسپولیس فاتح جنگ آزادی!

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

پرسپولیس با فزونی 2 بر صفر مقابل تراکتور، اختلاف خود را با تیم دوم جدول به پنج امتیاز رساند.

به گزارش ایسنا، از هفته هفدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس و تراکتور در استادیوم آزادی مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که این بازی با دو گل به سود شاگردان گل محمدی خاتمه یافت و پرسپولیس انتقام بازی رفت را از مهمانش گرفت.

علی علیپور در دقیقه 10 و وحید امیری در دقیقه 55 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

با این پیروزی پرسپولیس 37 امتیازی شد و اختلاف خود را با تیم دوم جدول یعنی سپاهان به پنچ امتیاز رساند تا گل محمدی ضمن پیروزی در نخستین تجربه خود، راه کالدرون را در این تیم ادامه دهد.

این ملاقات بسیار پر برخورد و پرحاشیه بود. داور 9 کارت زرد به بازیکنان و یک کارت زرد به یحیی گل محمدی داد. محمدرضا اکبریان، ساکت الهامی، سرپرست تراکتور را هم اخراج کرد. بین تماشاگران روی سکوها هم در کل زمان بازی درگیری و سنگ پرانی بود و حتی صندلی خبرنگاران استادیوم آزادی هم از این جنگ در امان نبود.

نیمه اول

بازی خیلی زود گرم شد. حرکت وحید امیری در قلب خط دفاعی تراکتور با خطای ایمان سلیمی همراه بود تا شاگردان یحیی گل محمدی صاحب یک ضربه ایستگاهی شوند و داور به مدافع تراکتور یک کارت زرد نشان دهد. این ضربه ایستگاهی با ضربه سر کمال کامیابی نیا از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

اکبریان، داور مسابقه که از ابتدای بازی قاطعانه با بازیکنان برخورده نموده، بعد از خطای مهدی ترابی روی بازیکن تراکتور او را با کارت زرد جریمه کرد.

گل: در دقیقه 10، ضد حمله تند و تیز پرسپولیسی ها و پاس عالی وحید امیری به پشت مدافعان تراکتور به علی علیپور رسید و بعد از حرکت با توپ، ضربه خود را با ارتفاع بالا و محکم زد که از بالای دستان مظاهری وارد دروازه تراکتور شد و گل اول پرسپولیس رقم خورد.

پس از گل پرسپولیس، تراکتور برای جبران گل خورده کوشش کرد. شاگردان الهامی با در اختیار دریافت توپ سعی در ایجاد روزنه ای برای گلزنی داشتند اما با خط دفاعی مستحکم رقیب تهرانی خود روبرو شدند.

در دقیقه 21 و برخلاف فرایند بازی، پرسپولیس یک موقعیت خطرناک دیگر را خلق کرد. ارسال مهدی ترابی به روی دروازه با ضربه سر ناقص اوساگونا همراه بود و در ادامه وحیدی امیری در محوطه شش قدم مرتکب خطا شد.

در ادامه بازی در میانه زمین گره خورد و بارها بازیکنان دو تیم با خطاهای مختلف همدیگر را در این قسمت از زمین سرنگون کردند تا سرعت بازی گرفته گردد و موقعیت خطرناکی روی دروازه ها خلق نگردد.

در دقیقه 35، باز هم پرسپولیس صاحب موقعیت گل شد که ضربه اوساگونا از مقابل محوطه جریمه به راحتی در آغوش مظاهری جای گرفت.

بازیکنان دو تیم در دقایقی از بازی در جو این ملاقات قرار دریافتد و بارها به تصمیمات داور دخالت کردند و در مواقعی با همدیگر به بگو و مگو پرداختند.

در دقیقه 38، ارسال احسان حاج صفی به روی دروازه روی سر ایمان سلیمی جای گرفت و ضربه سر او با مشت علیرضا بیرانوند به کرنر رفت که ثمری برای تبریزی ها نداشت.

در ادامه نوبت به کارت زرد دریافت یحیی گل محمدی از سوی اکبریان رسید که اعتراض طرفداران پرسپولیس را هم دنبال داشت. دقایقی بعد بازی از جریان افتاد. اعتراض بازیکنان و مربیان تراکتور به تصمیمات داور، ابتدا منجر نشان دادن کارت زرد به رضا اسدی و سپس کارت قرمز به ساکت الهامی شد. در پی این اتفاقات سرمربی تراکتور با دستانش تیم را برای خروج از زمین فراخواند که دخالت سایر مسئولان تراکتور مانع از این اتفاقات شد.

نیمه دوم

تراکتور باز هم بازی را با حفظ توپ شروع کرد اما کماکان مقابل دفاع حریف، برنامه ای نداشت تا توپ بدون هدف میان بازیکنان دو تیم رد و بدل گردد.

گل: در دقیقه 55، وحید امیری با حرکتی انفرادی، توپ را از مقابل بازیکن حریف ربود و در ادامه چندین بازیکن تراکتور را با دریبل پشت سر گذاشت و با دروازه بان تک به تک شد و با ضربه ای نرم و فنی مدافع و دروازه بان حریف را مغلوب کرد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 59، محمدرضا خانزاده به جای بازیکنان مهاجمان تیمش در خط حمله ظاهر شد و با شوت از گوشه محوطه 18 قدم دروازه بیرانوند را تهدید کرد که این ضربه به راحتی توسط بیرانوند دفع شد.

بازی در نیمه دوم به جز حرکت زیبای وحید امیری موقعیت گل جدی نداشت و توپ مدام بین بازیکنان دو تیم رد و بدل می شد.

در ادامه باز هم بازیکنان دو تیم با حرکات خشن و اعتراض های بیش از حد موجب توقف بازی شدند. در این بین بازیکنانی مانند علی علیپور و علیرضا بیرانوند در جین توقف بازی کارت زرد دریافتد تا نیمه دوم بیشتر به حاشیه اختصاص داشته باشد تا متن.

در دقیقه 1+90 ضربه ایستگاهی مسعود شجاعی به تیرک دروازه برخورد کرد. دقایقی بعد توپ به روی دروازه ارسال شد و بیرانوند آن را در آغوش گرفت که در شلوغی ضربه ای از سوی تراکتوری ها به او وارد شد و مجددا بساط یک درگیری دیگر گسترده شد.

پرسپولیس با دو گلی که وارد دروازه رقیبش کرد، سه امتیاز را از آن خود کند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند (کارت زرد)، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده (کارت زرد)، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا (کارت زرد)، مهدی ترابی (کارت زرد)، وحید امیری، علی علیپور (کارت زرد) و کریستین اوساگونا (کارت زرد) (محمدحسین کنعانی زادگان).

ترکیب تراکتور: مظاهری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری (کارت زرد)، میثم تیموری (سعید مهری 58) (کارت زرد)، اکبر ایمانی، رضا اسدی (کارت زرد)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (رضا شکاری 76)، احسان حاج صفی و ساسان انصاری (عکاشه حمزاوی 63).

منبع: عصر ایران
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 873

به "یحیی انتقام کالدرون را از تراکتور گرفت، پرسپولیس فاتح جنگ آزادی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی انتقام کالدرون را از تراکتور گرفت، پرسپولیس فاتح جنگ آزادی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید