رونمایی از اپلیکیشن های گردشیار خوزستان و معرفی سیستان و بلوچستان

به گزارش تور دبی ارزان، اپلیکیشن گردشیار خوزستان و اپلیکیشن معرفی استان سیستان و بلوچستان ظهر آدینه 25 بهمن ماه در جریان برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

رونمایی از اپلیکیشن های گردشیار خوزستان و معرفی سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، اپلیکیشن رسمی راهنمای گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان با عنوان گردشیار خوزستان روز آدینه 25 بهمن ماه با حضور محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و غلام شجاعی معاون گردشگری استان خوزستان در غرفه این استان برگزار گردید.

از مهم ترین ماموریت های این اپلیکیشن، قابلیت انتخاب جاذبه ها بر اساس موقعیت مکانی گردشگر و مسیریابی هوشمند آنلاین و آفلاین برای دسترسی به هر جاذبه یا خدمت گردشگری است. همچنین قابلیت جست وجوی جاذبه ها بر اساس شهرستان، نوع جاذبه، قدمت جاذبه، فصل مناسب بازدید و... در این اپلیکیشن پیش بینی شده است.

اپلیکیشن معرفی استان سیستان و بلوچستان نیز که شامل اطلاعات 80 اثر شاخص تاریخی، مناطق گردشگری، 56 روستای هدف گردشگری، 50 منطقه نمونه گردشگری و دیگر ظرفیت های تاریخی، طبیعی و معنوی استان و 20 هنر صنایع دستی است، در غرفه استان سیستان و بلوچستان با حضور محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و علیرضا جلال زایی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان رونمایی شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 827

به "رونمایی از اپلیکیشن های گردشیار خوزستان و معرفی سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از اپلیکیشن های گردشیار خوزستان و معرفی سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید