هیئت تجاری ایران به عمان سفر کرد

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران: هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در جریان سفر به عمان با فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف این کشور آشنا شد.

هیئت تجاری ایران به عمان سفر کرد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از پایگاه اینترنتی تایمز آو عمان، تشکل عمومی عمان برای املاک صنعتی دیروز میزبان یک هیئت تجاری از ایران بود. این هیئت ایرانی با فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف عمان آشنا شد.

این هیئت که متشکل از نمایندگان اتاق بازرگانی ایران است با دارایی های صنعتی تشکل عمومی عمان برای دارایی های صنعتی و تسهیلات ارائه شده از سوی این نهاد برای سرمایه گذران داخلی و خارجی آشنا شد.

مقامات عمانی بر نقش این تشکل دولتی در جذب سرمایه گذاری های خارجی و تداوم حمایت از سرمایه گذاران به وسیله استراتژی های رقابتی منطقه ای و جهانی، فراهم کردن زیرساخت های با کیفیت و خدمات ارزش افزوده و ارتقاء موقعیت عمان به عنوان یک مرکز مهم منطقه ای در امر فراوری تاکید کردند.

هیئت ایرانی همچنین با خدمات اصلی و تسهیلات ارائه شده از سوی تنها پارک فن آوری اطلاعات مسقط برای شرکت های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات آشنا شدند. این هیئت ایرانی فضای مناسب موجود جهت سرمایه گذاری در عمان را تحسین کرد.

103

منبع: تسنیم
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 434

به "هیئت تجاری ایران به عمان سفر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت تجاری ایران به عمان سفر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید