گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شهربانو منصوریان: نصف پاداش مدالم را به نیازمندان یاری می کنم، به اشتباهات خودم باختم

به گزارش تور دبی ارزان، ملی پوش نقره ای ووشو بانوان گفت: جایزه نقره زیاد نیست ولی همان را هم با کسانی که قول داده بودم تقسیم می کنم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شهربانو منصوریان: نصف پاداش مدالم را به نیازمندان یاری می کنم، به اشتباهات خودم باختم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شهربانو منصوریان پس از کسب مدال نقره بازی های آسیایی 2018 گفت: خیلی خوب بازی کردم اما به اشتباه خودم باختم. از حریفم خیلی بهتر بودم. فن هایی که مبارزه کردم یا پاهایی که زدم همه خیلی خوب بود. بازی که آغاز شد من پنج امتیاز جلو بودم ولی به خاطر اشتباه خودم وقتی می خواستم دور بزنم از سکو پایین افتادم.

او اضافه کرد: امتیازهای زیادی را بی جهت از دست دادم چون حریف چینی ضربه ای به من نزد. متاسفانه نتوانستم طلا بگیرم اما برای این بازی ها چهار سال زحمت کشیدم. از خانواده، همسرم و مادرم دور ماندم و به همه قول داده بودم که طلا می گیرم.

شهربانو برای بعد از کسب طلایش برنامه ای داشت که حالا باید با مدال نقره اجرایش کند: قرار بود نصف پاداش طلایم را به کسانی یاری کنم که شرایط اقتصادی خوبی ندارند. جایزه نقره هم زیاد نیست ولی همان را هم با کسانی که قول داده بودم تقسیم می کنم. ما دیروز نقره مان را گرفته بودیم و اصلا به نقره فکر نمی کردیم. ما فقط به طلا فکر می کردیم و می توانستیم طلا بگیریم. فقط اشتباهات خودمان بود. شاید یک جاهایی کم گذاشتیم. شرمسار مردم شدیم. ما دو خواهر می توانستیم طلا بگیریم.

منبع: تسنیم
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 662

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شهربانو منصوریان: نصف پاداش مدالم را به نیازمندان یاری می کنم، به اشتباهات خودم باختم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شهربانو منصوریان: نصف پاداش مدالم را به نیازمندان یاری می کنم، به اشتباهات خودم باختم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید