از ترکیب مغز و هوش مصنوعی تا واقعیت افزوده گوگل در چرخ

به گزارش تور دبی ارزان، بیست ویکمین قسمت فصل هفتم چرخ ساعت 19 امروز، دوشنبه 10 شهریور 99، با آنالیز مهم ترین خبر های جهان های علم و فناوری روی آنتن شبکه چهار می رود.

از ترکیب مغز و هوش مصنوعی تا واقعیت افزوده گوگل در چرخ

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، در میز علم این قسمت چرخ، حافظ آهی، مجری-کارشناس برنامه میزبان شیرین شاطرزاده، روزنامه نگار علم و دکتر داریوش طاهرزاده، دکترای شیمی و مدرس دانشگاه تهران است. دکتر طاهرزاده تازه ترین مطالعات درباره مسمومیت های غذایی را آنالیز می نماید و شاطرزاده از تئوری جدید مه بانگ خواهد گفت.

تئوی مه بانگ می گوید حدود 15 میلیارد سال قبل در انفجاری فوق العاده بزرگ، انبساط دنیا شروع شد و فضا پس از این انفجار پر از ذرات شد و همین مه بانگ بنیاد دنیا را پایه گذاری کرد.

در بخش دیگری از چرخ محمد کرباسی و علی خورشیدی، دو روزنامه نگار فناوری، خبر های مربوط به ترکیب مغز و هوش مصنوعی در پروژه نورالینک و واقعیت افزوده جدید گوگل را آنالیز خواهند کرد.

فصل هفتم مجله تصویری چرخ مهم ترین رویداد های علم و فناوری و مسائل روزمره زندگی با نگاهی تخصصی و به زبانی ساده و با حضور مسئولان، کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان آنالیز و واکاوی می نماید.

چرخ چهار روز در هفته، از یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت 19 به صورت زنده و به مدت 45 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می گردد. مجری چرخ حافظ آهی است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه کنندگی چرخ را بر عهده دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1378

به "از ترکیب مغز و هوش مصنوعی تا واقعیت افزوده گوگل در چرخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از ترکیب مغز و هوش مصنوعی تا واقعیت افزوده گوگل در چرخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید