استراتژی عجیب تراکتور در نقل وانتقالات

به گزارش مجله سفرنامه دبی، لیگ بیست و یکم برای تراکتور بسیار تلخ آغاز شده است. این تیم پرهوادار تبریزی در چهار هفته، متحمل سه باخت شده و با سه امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفته است. البته بحران تراکتور خیلی زودتر آغاز شده بود، اما مدیران این باشگاه با بهانه جویی های مختلف با نقدها مقابله کردند و سعی در کتمان این قضیه داشتند.

استراتژی عجیب تراکتور در نقل وانتقالات

یکی از موارد مورد انتقاد عملکرد تراکتور در فصل جابجایی است که با نگاهی گذرا به آن، مشخص است که هیچ استراتژی ای پشت آن نیست؛ همانطور که هیچ استراتژی ای در انتخاب سرمربی برای تراکتور وجود نداشت و هیچ انتقادی هم مورد قبول باشگاه قرار نمی گرفت.

تراکتور در فصل جابجایی 11 بازیکن به خدمت گرفت که سه نفر از آن ها پیش از خاتمه فصل جابجایی از تراکتور جدا شدند. جدایی حدود 30 درصد از بازیکنان تازه وارد نه برای باشگاه و نه احتمالا برای آن بازیکنان اتفاق مثبتی نیست و حداقل لطمه ای که به دو طرف می زند، از دست رفتن زمان است.

البته تراکتور از بین این 11 نفر، رضا دهقانی، بازیکن پیشین پرسپولیس را دیشب (دوشنبه) در آخرین ساعات فصل جابجایی به خدمت گرفت و اگر جدایی ای قرار بود رخ دهد، در کمتر از 24 ساعت امکان اتفاق افتادنش وجود نداشت!

این سه بازیکن علی عبدالله زاده، علیرضا نقی زاده و سجاد حیدری بودند که دو نفر اول با نظر فراز کمالوند به تراکتور آمدند و پس از رفتن کمالوند، رفتنی شدند. نفر سوم هم مهاجم 30 ساله ای است که پس از حدود یک سال دوری از فوتبال و در حالی که تجربه بسیار کمی در لیگ برتر داشت به تراکتور آمد و پس از مدتی از جمع پرشور ها جدا شد و به نفت مسجد سلیمان پیوست تا شاگرد فراز کمالوند شود.

تراکتور همچنین سرژ لوکو، مدافع باسابقه کامرونی را به تبریز آورده تا پس از گذراندن تست های پزشکی و تایید کادر فنی به جمع پرشور ها بپیوندند، اما کدام کادر فنی؟

البته تراکتور در چنین نقل وانتقالات بی هدفی تنها نبود و نفت مسجد سلیمان را در کنار خودش می دید، اما هیچکس از نفت مسجد سلیمان توقع کسب سهمیه یا قهرمانی لیگ برتر نداشته و ندارد و اساسا کسی در نفت چنین قولی نداده است.

در هر صورت تراکتور پس از گذشت چهار هفته فیروز کریمی را اخراج کرد تا به سراغ پیدا کردن سومین سرمربی اش برای لیگ بیست و یکم برود. در این وانفسا خبر استعفای جمشید نظمی، مدیرعامل تراکتور هم شنیده شد که اوضاع این باشگاه را پیچیده تر کرد. در کل ابهامات درباره آینده تراکتور زیاد است و نه تنها پاسخی برای آن ها یافت نمی شود بلکه هر روز به این ابهامات اضافه می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2077

به "استراتژی عجیب تراکتور در نقل وانتقالات" امتیاز دهید

1 کاربر به "استراتژی عجیب تراکتور در نقل وانتقالات" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی عجیب تراکتور در نقل وانتقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید