انتخابی رده های سنی کاراته، نفرات برتر امید تعیین شدند

به گزارش مجله سفرنامه دبی، چهارمین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران در استان زنجان، با معین شدن نفرات برتر اوزان کومیته امید به پایان رسید.

انتخابی رده های سنی کاراته، نفرات برتر امید تعیین شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی تیم رده سنی نوجوانان، جوانان و امید پسران در روز پایانی با برگزاری رقابت های اوزان کومیته رده سنی امید پیگیری شد و نفرات برتر آن ها به اردوی تیم ملی راه یافتند.

در وزن منفی 55 کیلوگرم، هیوا عزیز نجات از استان کردستان اول، امیرحسین نهری از استان کرمان دوم، محمدرضا سواری از استان اصفهان و محمد حسین قاسمی از استان چهارمحال و بختیاری شدند. پس از معین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار شد و محمدرضا اسمعیل خانی از استان همدان پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 60کیلوگرم، رضا بشارتی کیا از استان کرمانشاه اول، ابوالفضل صفری نژاد از استان گیلان دوم، مهرتاش زهیر پور از استان البرز و حامد اکبری از استان مازندران سوم شدند. پس از معین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار شد و مرتضی کریمی از استان البز پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 67 کیلوگرم هم ابوالفضل میرزایی از استان مازندران اول، نوید رنجبر ورندی از استان مازندران دوم، عرشیا فیض از استان کرمانشاه و محمدرضا زنگی آبادی از استام کرمان سوم شدند. پس از معین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار شد و هادی کیانی از استان آذربایجان غربی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 75 کیلوگرم، محمد مهدی مهاجری از استان کرمان اول، حسین اسماعیلی از استان قزوین دوم، آروین آدوس از استان گیلان و علیرضا رضایتی از استان فارس شدند. پس از معین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار شد و علیرضا رضایتی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 84 کیلوگرم، امیر اسلامی از استان خراسان رضوی اول، علی کرمی از استان تهران دوم، علی توکلی از استان تهران و کامران بصیری از استان مرکزی سوم شدند. پس از معین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار شد و علی توکلی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن مثبت 84 کیلوگرم، محمود نعمتی از استان قم اول، محسن صفر نژاد از استان گیلان دوم، مهدی گنج زاده از استان تهران و امیدرضا عباس زاده از استان ایلام شدند. پس از معین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار شد و مهدی گنج زاده پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در ادامه رقابت های انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه، مسابقات دختران در روزهای 21 تا 23 مهر ماه در زنجان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2022

به "انتخابی رده های سنی کاراته، نفرات برتر امید تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابی رده های سنی کاراته، نفرات برتر امید تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید