ملاقات مهم مهدی تاج با اینفانتینو و شیخ حمد برای حل مشکل انتقال وجه

به گزارش تور دبی ارزان، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در قطر دیدارهایی را با رئیس فیفا و رئیس فدراسیون فوتبال قطر داشته است تا برای حل مشکل انتقال وجه چاره ای اندیشده گردد.

ملاقات مهم مهدی تاج با اینفانتینو و شیخ حمد برای حل مشکل انتقال وجه

به گزارش خبرنگار ورزشی تور دبی ارزان، مهدی تاج که به دعوت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و فدراسیون فوتبال قطر برای تماشای ملاقات فینال جام جهانی باشگاه ها میان تیم های لیورپول انگلیس و فلامنگو برزیل به دوحه سفر نموده بود، ملاقاتهای مهمی هم در این سفر داشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در سفر سه روزه اش به قطر جلساتی را با جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا و شیخ حمد، رئیس فدراسیون فوتبال قطر برگزار کرد. یکی از مباحث مطرح شده در این جلسات که نتایجی هم به دنبال داشته است، بحث حل مشکل انتقال وجه بوده که فیفا به دلیل تحریم ها قادر به انتقال پول به ایران نیست.

با توجه به ایجاد چنین مسئله ای، مباحثی در زمینه راه های انتقال وجه به ایران مطرح شده و با یاری قطری ها و البته راهکارهایی که به میان آمده است. راهکارهایی که در صورت اجرایی شدن، مشکل انتقال وجه را تا یک ماه آینده حل و فصل خواهد نمود.

موضوع از این قرار است که فدراسیون فوتبال پس از فسخ قرارداد مارک ویلموتس با ایران، در این خصوص به فیفا اطلاع رسانی کرد که سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل مشکل انتقال وجه و تحریم ها قرارداد خود را فسخ نموده است تا ایجاد مشکل برای فوتبال ایران را بیش از پیش نشان دهد. این مسئله بار دیگر به اینفانتینو بازگو شده تا رئیس فیفا چاره ای برای حل این مشکل بیاندیشد و موضوع انتقال وجه به ایران از سوی فیفا حل و فصل گردد.

باید دید آیا فیفا راهکارهای قانونی در زمینه انتقال وجه را اجرایی خواهد نمود و در این زمینه باید دید نقش قطر چه خواهد بود. با این حال مهدی تاج با جلساتی که داشته است، امید زیادی به حل این مشکل دارد.

به گزارش تور دبی ارزان، مهدی تاج جلسه ای هم با آرسن ونگر، رئیس بخش توسعه جهانی فیفا برگزار نموده و از او قول حضور در ایران را گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 804

به "ملاقات مهم مهدی تاج با اینفانتینو و شیخ حمد برای حل مشکل انتقال وجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مهم مهدی تاج با اینفانتینو و شیخ حمد برای حل مشکل انتقال وجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید