سیروس دین محمدی: چند بازیکن استقلال اصلاً در حد این تیم نیستند، با این شرایط، تیم آینده خوبی ندارد

به گزارش تور دبی ارزان، سیروس دین محمدی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد که چند بازیکن این تیم باید در نیم فصل دوم کنار گذاشته شوند.

سیروس دین محمدی: چند بازیکن استقلال اصلاً در حد این تیم نیستند، با این شرایط، تیم آینده خوبی ندارد

سیروس دین محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور دبی ارزان در مورد وضعیت استقلال و اینکه آیا آبی پوشان می توانند در ادامه مسابقات وارد کورس قهرمانی شوند یا خیر، گفت: با این شرایط معتقدم که استقلال آینده خوبی ندارد، مگر اینکه برای نیم فصل دوم تیم را تقویت نمایند. شش هفت بازیکن استقلال در حد این تیم نیستند که خارجی ها هم جزو این نفرات محسوب می شوند. استقلال باید برای نیم فصل دوم چند بازیکن را کنار بگذارد و نفراتی باکیفیت جذب کند تا تیم از لحاظ فنی و نتیجه گیری پیشرفت کند. بهتاش فریبا: استقلال بازیکن گرداننده و بزرگ کم دارد

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند استقلال با نبود مهاجم گلزن روبرو است، مطرح نمود: استقلال در فاز تهاجمی مشکل دارد. البته بازیکنانی مثل تبریزی و باقری می توانند در نوک خط حمله تأثیرگذار باشند، ولی این تیم در پست وینگر چپ و راست و خط هافبک احتیاج به جذب بازیکن دارد. کمیته فنی باشگاه از افراد باتجربه ای تشکیل شده است و آنها می توانند به تیم استقلال در زمینه جذب بازیکن یاری نمایند.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که کدام تیم شانس اول قهرمانی در لیگ سال جاری محسوب می گردد؟، اظهار داشت: پیش بینی در این زمینه از حالا زود است. پدیده واقعاً تیم خوبی است که زیبا بازی می نماید و پرسپولیس هم قطعاً در نیم فصل دوم با خریدهایی که انجام داده است، شرایط بهتری پیدا خواهد نمود. سپاهان و تراکتورسازی هم تیم های خوبی هستند و نمی توان فقط از یک تیم به عنوان مدعی قهرمانی نام برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 174

به "سیروس دین محمدی: چند بازیکن استقلال اصلاً در حد این تیم نیستند، با این شرایط، تیم آینده خوبی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیروس دین محمدی: چند بازیکن استقلال اصلاً در حد این تیم نیستند، با این شرایط، تیم آینده خوبی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید