شعبه بیمه ملت در تبریز گشایش یافت

به گزارش مجله سفرنامه دبی، آیین گشایش شعبه بیمه ملت در تبریز، صبح امروز با حضور معاونان، مدیران، جمعی از کارکنان و نمایندگان بیمه ملت در هتل پارس برگزار گردید.

شعبه بیمه ملت در تبریز گشایش یافت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دکتر دلفراز، امروز در آیین گشایش شعبه بیمه ملت در تبریز به صورت آنلاین حضور یافت و به زبان شیرین آذری به حاضرانِ این مراسم خوش آمد گفت.

مدیرعامل بیمه ملت گفت: در سالی که به انتهای آن نزدیک می شویم بیمه ملت روزهای خوبی را پشت سر گذاشته و همدلی در بین کارکنان و شبکه فروش شرکت، نمونه یک همکاری همه جانبه است که افزایش پورتفوی با کیفیت را در بیمه ملت به همراه داشته است.

وی با اشاره به این که ترکیب بیمه شخص ثالث و بیمه درمان جمعا کمتر از 40 درصد پورتفوی بیمه ملت را به خود اختصاص داده است که این امر، سبب می گردد بیمه ملت پورتفوی مطلوبی را جذب کند و نشان دهنده کیفیت پورتفوی بیمه ملت است.

دکتر دلفراز برنامه استراتژیک و سوددهی شرکت را مدنظر قرار داد و اضافه نمود: در بیمه ملت با پشت سر گذاشتن یک سال طلایی، به زودی از مرز پورتفوی 2000 میلیارد تومان عبور خواهیم کرد.

مدیرعامل بیمه ملت از افتتاح 6 شعبه بیمه ملت طی سال جاری و سال آینده اطلاع داد و گفت: مزیت رقابتی بیمه ملت در ارائه خدمات مناسب و پرداخت خسارت به موقع است.

وی با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب به بیمه گزاران ادامه داد: بیمه گزاران برای انجام امور بیمه ای خود، شرکت بیمه ای را انتخاب می نمایند که در صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت بهینه عمل کند و این مهم، مزیت رقابتی برای بیمه ملت است.

دکتر دلفراز با اشاره به افتتاح شعبه بیمه ملت در تبریز بیان نمود: جای بیمه ملت در این استان خالی بود و امیدواریم بتوانیم با توجه به این که آینده صنعت بیمه به سمت دیجیتالی شدن و ارائه خدمات آنلاین است؛ به وسیله فروش بیمه نامه آنلاین سهم بیشتری در پورتفوی این استان داشته باشیم.

وی تفاوت ذائقه مشتریان را مدنظر قرار داد و اضافه نمود: نسل جدید، به دنبال دریافت خدمات آنلاین بوده و نسلی هستند که با فین تک ها آشنایی بیشتری دارند و صنعت بیمه راهی ندارد جز این که به صورت برخط و آنلاین خدمات خود را ارائه دهد.

بهروز اسدنژاد، رییس هیات مدیره بیمه ملت: فروش بیمه یک شغل قابل افتخار است

بهروز اسدنژاد در آیین گشایش شعبه تبریز بیمه ملت، با ایراد سخنرانی به زبان ترکی در ابتدای مراسم، ضمن گرامی داشت دهه فجر گفت: بنای قرارداد در شرکت های بیمه، درستی و راستی است چرا که صنعت بیمه به دنبال آرامش و سلامت است.

رییس هیات مدیره بیمه ملت، بیمه گری و فروش بیمه را یک شغل قابل افتخار دانست و بیان نمود: از همین جا با هم وعده می گذاریم که سال آینده در همین ایام؛ افزایش پرتفوی مطلوب و نه به هرقیمتی را جشن بگیریم.

اسدنژاد در همین خصوص اضافه نمود: معتقدم حضور متوالی 9 ساله بیمه ملت در بالاترین سطح توانگری اقتصادی به دلیل همکاری و همراهی های نمایندگان بوده و نه فروش بیمه به هر قیمتی.

رییس هیات مدیره بیمه ملت در انتها سخنان خود بیان نمود: امیدوارم با بازاریابی هوشمند شعبه آذربایجان شرقی در سال آینده جزو شعبه های برتر بیمه ملت باشد.

لازم به ذکر است؛ در آیین افتتاح شعبه بیمه ملت در تبریز، تعدادی از معاونان، مدیران، کارکنان و جمعی از نمایندگان بیمه ملت حضور داشتند.

پیمان قربانی مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران بیمه ملت: در ارتقای صندلی بیمه ملت در صنعت بیمه می کوشیم

مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران بیمه ملت نیز در بخش دیگری از این مراسم گفت: سهم صنعت بیمه در استان آذربایجان شرقی و اردبیل در 2 سال گذشته حدود 3.8 درصد بوده که بیمه ملت 7 درصد از آن را به خود اختصاص داده است.

پیمان قربانی با اشاره به این که صندلی بیمه ملت در صنعت بیمه بیان نمود: امیدواریم با همکاری شبکه فروش فعال بیمه ملت در این استان، سهم بسزایی در افزایش آسایش و آرامش مردم جامعه و به تبع آن ارتقای صندلی بیمه ملت در صنعت بیمه داشته باشیم.

لازم به ذکر است؛ آیین گشایش شعبه بیمه ملت در تبریز روز دوشنبه 20 بهمن 99 با حضور تعدادی از معاونان و مدیران بیمه ملت، چند تن از مسئولان استانی، کارکنان و جمعی از نمایندگان بیمه ملت در این استان در هتل پارس تبریز برگزار گردید.

منبع:روابط عمومی بیمه ملت

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1713

به "شعبه بیمه ملت در تبریز گشایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعبه بیمه ملت در تبریز گشایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید