مدیرعامل سپاهان: قلعه نویی به خاطر شرایط جسمی در نشست ها شرکت نمی کند، از حرکت مدیر رسانه ای ما در بازی با پرسپولیس سو برداشت شد

به گزارش مجله سفرنامه دبی، در مورد اتفاقات داوری کارشناسان باید نظر بدهند و اینکه باید از خود ذوب آهنی ها بپرسید که به چه چیزی اعتراض دارند. من گلی که آنها زدند و داور مردود گفت را بازبینی نکردم ولی همانطور که گفتم کارشناسان باید نظر بدهند و البته فراموش نکنید ما هم در بازی های زیادی از اشتباهات داور لطمه خوردیم و این هم جزوی از فوتبال است.

مدیرعامل سپاهان: قلعه نویی به خاطر شرایط جسمی در نشست ها شرکت نمی کند، از حرکت مدیر رسانه ای ما در بازی با پرسپولیس سو برداشت شد

مدیرعامل سپاهان در خصوص شرایط این تیم در لیگ و حواشی اخیر صحبت کرد.

مسعود تابش در مصاحبه با ایلنا در خصوص رجحان سپاهان مقابل ذوب آهن گفت: بازی خیلی خوبی بود و دربی های اصفهان همیشه جذاب از آب در می آید و تماشاگران دو تیم از دیدن این بازی لذت بردند و البته خدا را شکر که برنده این بازی ما بودیم.

وی در خصوص اعتراض ذوب آهنی ها به داوری هم گفت: در خصوص اتفاقات داوری کارشناسان باید نظر بدهند و اینکه باید از خود ذوب آهنی ها بپرسید که به چه چیزی اعتراض دارند. من گلی که آنها زدند و داور مردود اعلام کرد را بازبینی نکردم ولی همانطور که گفتم کارشناسان باید نظر بدهند و البته از قلم نیاندازید ما هم در بازی های زیادی از اشتباهات داور لطمه خوردیم و این هم جزوی از فوتبال است.

مدیرعامل سپاهان در خصوص بسته ماندن دروازه این تیم در 6 دیدار قبلی بیان کرد: اتفاق خوبی است و تبریک می گویم. ما هم در خط دفاع و هم در خط حمله شرایط خوبی داریم و البته بهتر از این هم خواهیم شد. تعدادی مصدوم داریم که وقتی برسند شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد. چند بازیکن مثل محمدرضا حسینی هم به دلیل اینکه مصدومیت داشته و دیر تمریناتش را شروع کرده هنوز در شرایط آرمانی نیست و رفته رفته سپاهان را از این هم بهتر خواهید دید.

تابش در خصوص دعوت 3 بازیکن سپاهان به اردوی تیم ملی هم گفت: سری قبل هم که بازیکنی از ما به تیم ملی دعوت نشده بود من گفتم اینها سلیقه سرمربی تیم ملی است و باید به آن احترام گذاشت و الان هم همین را می گوم. خوشحالیم که چند بازیکن ما به تیم ملی دعوت شدند و از 3 بازیکن 2 نفرشان خریدهای فصل جدید ما هستند که نشان از عملکرد ما در جابجایی دارد.

وی در خصوص تعطیلی دوباره لیگ هم بیان کرد: ما در طول تعطیلات یک بازی جام حذفی هم در پیش داریم ولی این را می گویم نمی خواهم ایراد بگیرم ولی تعطیلات مداوم خصوصاً اگر در تاریخ های غیر از فیفا دی باشد به تیم هایی که روند خوبی دارند لطمه می زنند و امیدوارم با باشگاه ها تعامل وجود داشته باشد.

مدیرعامل سپاهان در خصوص شکایتی که از پرسپولیس به کمیته انضباطی داشتند هم گفت: آن بازی گذشته و بهتر است دیگر در خصوص آن زیاد صحبت نشود. ما همه همکاری های لازم را داشتیم تا در بازی اتفاقی نیافتد و خدا را شکر هیچ حادثه ای در این بازی رخ نداد ولی از نظر توهین و فحاشی 90 دقیقه کامل سکوها فعال بودند و ما هم به همین خاطر شکایت کردیم.

تابش در خصوص عدم حضور قلعه نویی در نشست های خبری هم گفت: ایشان مسئله ای برای صحبت با اصحاب رسانه ندارد ولی واقعاً شرایط جسمی و روحی او مساعد نیست و دارو مصرف می کند و بعضی وقت ها فشار بازی باعث می شود نتواند در نشست خبری حضور پیدا کند ولی در بازی اخیر در نشست حاضر شد و مسئله ای نبود.

وی در خصوص حرکتی که مدیر رسانه ای باشگاه در بازی با پرسپولیس انجام داد هم گفت: بهتر است در این مورد از خود او سوال کنید ولی من حرکت توهین آمیزی از او ندیدم و وقتی از خودش هم پرسیدم گفت چنین منظوری نداشته و به نظرم از این رفتار و حرکت سو برداشت شده است. بازهم اگر از خودش سوال کنید بهتر می تواند جواب بدهد.

مدیرعامل سپاهان در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان هم گفت: چمن ورزشگاه مشکل خاصی ندارد و مسائل اندکی هم که باقی مانده با دستگاه های جدیدی که تهیه کردیم و هوادهی که انجام می شود تا یک ماه آینده برطرف خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 599

به "مدیرعامل سپاهان: قلعه نویی به خاطر شرایط جسمی در نشست ها شرکت نمی کند، از حرکت مدیر رسانه ای ما در بازی با پرسپولیس سو برداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سپاهان: قلعه نویی به خاطر شرایط جسمی در نشست ها شرکت نمی کند، از حرکت مدیر رسانه ای ما در بازی با پرسپولیس سو برداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید