مراقب ویروس تازه توییتر باشید ، ورود زیر 13 ساله ها ممنوع!

به گزارش مجله سفرنامه دبی، توییتر به ویروسی نو آلوده شده که با فریب کاربران باعث می گردد حساب های کاربری آنان قفل گردد. این ویروس با سال و ماه تولد شما سر و کار دارد.

مراقب ویروس تازه توییتر باشید ، ورود زیر 13 ساله ها ممنوع!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی با مسئله ای رایج سر و کار دارند؛ فریب خوردن از تبلیغاتی جعلی. اکنون یکی از بزرگ ترین و عجیب ترین فریب های توییتر در سال 2019 با یک تغییر در تاریخ تولد در پلتفرم این شبکه اجتماعی به وسیله کاربران همراه شده است.

توییتر هشدار می دهد که کاربران نباید فریب یک آگهی را بخورند که به آنان می گوید تاریخ تولد خود را در حساب کاربری خود تغییر دهند چرا که این تغییر باعث می شود حساب کاربری افراد قفل شود.

این اعلان کلاهبرداری از روز دوشنبه رو به توسعه است و به کاربران وعده می دهد که در صورتی که تاریخ تولد خود را تغییر دهند دارای حساب کاربری رنگارنگ می شوند. اما محدوده مورد نظر تغییر این سال تولد به 2007 باز می شود. درواقع این ویروس از کاربر می خواهد سال تولد خود را به 2007 تغییر دهد.

جالب است بدانید تا این لحظه این ویروس به وسیله بیش از 13 هزار نفر باز نشر شدهه است. افرادی که تصور می نمایند با تغییر سال تولدشان توییتر تغییر رنگ می دهد. اما در این میان تنها چیزی که تغییر می نماید رنگ چهره کاربران است که از خشم قرمز می شوند چرا که قوانین توییتر احضور فراد زیر 13 سال را در این پلتفرم ممنوع نموده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2361

به "مراقب ویروس تازه توییتر باشید ، ورود زیر 13 ساله ها ممنوع!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراقب ویروس تازه توییتر باشید ، ورود زیر 13 ساله ها ممنوع!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید