واکنش سیدجلال به لقب سوپرمن؛ من فقط یک بازیکن هستم

به گزارش مجله سفرنامه دبی، در ورزش حرفه ای بالا رفتن سن یک ورزشکار به معنای انتها فعالیت حرفه ای او خواهد بود اما در این میان استثناء هم وجود دارد.

واکنش سیدجلال به لقب سوپرمن؛ من فقط یک بازیکن هستم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ورزشکارانی همچون مایکل جُردن که موفقیت هایش در بسکتبال تازه از 32 سالگی شروع شد و درنهایت به عنوان ورزشکار برتر قرن بیستم رسید. در ورزش فوتبال نیز بازیکنانی بوده اند که مرزهای سن و سال را شکسته و ثابت نموده اند شناسنامه فقط یک عدد است. به عنوان مثال استنلی میتوس مشهور به پیرمرد جهانی فوتبال در سال 1915 به جهان آمد و در فوریه سال 2000 زمانی که 85 ساله بود درگذشت. فوتبالیست انگلیسی فقط در دو باشگاه استوک سیتی و بلک پول فعالیت داشت و آخرین فصلی که به بازی رسمی پرداخت به فصل 1965-1964 مربوط می شود که در آن موقع 50 ساله بود!

در فوتبال ایران هم داشته ایم بازیکنانی مثل؛ علی پروین، ابراهیم قاسمپورو محمد پنجعلی که درفوتبال خود تدارم داشته و در سنین بالا هم با قدرت بازی نموده اند. حالا سید جلال حسینی با قدرت و توانایی عجیب در همان راستا گام برداشته است؛ مردی که در آستانه 40 سالگی همچون یک جوان 25 ساله بازی می نماید و گل هم می زند!

او که در ملاقات با الوحده امارات گل 3 امتیازی پرسپولیس را زده بود در ملاقات با گوای هند نیز گل دوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا ثابت کند هنوز سوپرمن این تیم است. هر چند خود سید جلال حسینی خیلی از این لقب خوشش نمی آید و...

***

* تبریک سوپرمن؟!

- نه! من هم یک بازیکن هستم مثل بقیه بازیکنان پرسپولیس.

* ولی گل های 3 امتیازی که تو می زنی؟!

- هرگلی که زده می شود یا هرگلی که می خوریم به همه تیم برمی شود. حالا خدا را شکر که ضربات من تبدیل به گل شد اما ما یک تیم هستیم. ثابت هم نموده ایم پرسپولیس یک تیم است.

* فکرش را می کردید تیم گوای هند این قدر سرسخت باشد؟

- من که قبلا به شما گفته بودم سال جاری سخت ترین سال پرسپولیس در لیگ برتر و حتی آسیا خواهد بود. تیم ها با انگیزه فراوان جلوی ما بازی می نمایند و گوا هم به عنوان میزبان خیلی خوب دفاع می کرد و انسجام داشت.

* از تیم گوا شناخت کافی داشتید؟

- بله، بررسی خوبی کادرفنی انجام داده و می دانستیم با توجه به داشتن سرمربی اسپانیایی خیلی خوب به هم پاس می دهند و در دو بازی گذشته هم گلی نخورده بودند که نشان می داد دفاع خیلی محکمی دارند.

* اولین گل را شما خوردید. چرا؟

- یک لحظه غافلگیر شدیم که این خوب نیست. بازیکن گوا ضربه سر اول را زد که گل شد اما خدا را شکر خیلی زود به بازی برگشتیم و توانستیم 2 گل بزنیم.

* می توانستید در همان نیمه اول گل سوم را بزنید اما کنعانی زادگان آن را خراب کرد؟

- بازی رفت با گوا تمام شد و حالا باید به فکر بازی برگشت باشیم. ما نباید کار را برای خودمان سخت کنیم و باید از موقعیت ها خوب استفاده کنیم. باید قدر فرصت ها را بدانیم و مطمئن هستم همه بچه های پرسپولیس چنین تفکری دارند. در این آب و هوای گرم و نه چندان مناسب می دوند و می جنگند تا دل طرفداران پرشمار پرسپولیس را شاد نمایند.

* بازی برگشت با گوا آسان تر از بازی رفت نمی شود؟

- اصلا و ابدا بازی آسانی در آسیا وجود ندارد. شما دیدید در گروه ما گوای هند از الریان و الوحده امتیاز گرفت و ما را هم اذیت کرد. همین طور الوحده امارات توانست الریان را شکست بدهد و همین نشان دهنده رقابت بالا در لیگ قهرمانان آسیاست.

* نتیجه بازی آدینه را چگونه پیش بینی می کنید؟

- همه بازی ها سخت و غیر قابل پیش بینی است. ما پیشگو نیستیم و فقط کوشش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1790

به "واکنش سیدجلال به لقب سوپرمن؛ من فقط یک بازیکن هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سیدجلال به لقب سوپرمن؛ من فقط یک بازیکن هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید