پرداخت عوارض آزادراهی در سفرهای نوروزی آسان شد

به گزارش مجله سفرنامه دبی، کاربران برای پرداخت عوارض آزادراهی به وسیله آیتول میتوانند به سادگی و تنها با وارد کردن شماره پلاک و تلفن همراه مالک خودرو در سامانه آیتول، عوارض خودروی خود را پرداخت نمایند.

پرداخت عوارض آزادراهی در سفرهای نوروزی آسان شد

پرداخت عوارضی خودرو موضوعی مهم برای افرادی که با خودروی شخصی راهی سفر به شهرهای دور و نزدیک می شوند. به صورت کلی پرداخت به موقع و جلوگیری از محاسبه جریمه در صورت تأخیر در پرداخت این عوارض اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اهمیت این موضوع، آیتول به عنوان سامانه جامع خدمات خودرویی، خدمت پرداخت عوارض آزادراهی را در کنار سایر سرویس های بدهی خودرو ارائه نموده است تا رانندگان بتوانند به سادگی عوارض جاده ای خود را به صورت آنلاین و در مسیر سفر یا بازگشت از سفر پرداخت نمایند.

مزیت پرداخت عوارض آزادراهی خودرو در آیتول، امکان استفاده از خدمات در تمام آزادراه های آنلاین کشور است و مالکان خودرو به وسیله سامانه آیتول، قابلیت استعلام و پرداخت عوارض خودرو را بدون توقف در پایگاه های عوارضی خواهند یافت.

آزادراه همت -کرج، آزادراه تهران- قم، آزادراه تهران- قزوین، آزاد راه تهران- ساوه، آزادراه کرج - قزوین، آزادراه قزوین- زنجان، آزادراه گذرگاه شرق اصفهان، آزادراه کاشان - نطنز - اصفهان (سان آرا) و آزادراه بندرعباس - شهید رجایی و … از جمله آزادراه های تحت پوشش آیتول برای پرداخت آنلاین عوارض هستند.

پرداخت عوارض آزادراهی در آیتول

کاربران برای پرداخت عوارض آزادراهی به وسیله آیتول می توانند به سادگی و تنها با وارد کردن شماره پلاک و تلفن همراه مالک خودرو در سامانه آیتول، عوارض خودروی خود را پرداخت نمایند و به این ترتیب نگرانی بابت دیرکرد و صدور جریمه نخواهند داشت.

فرآیند درج اطلاعات و پرداخت عوارض، طی چند مرحله کوتاه به وسیله وبسایت و یا اپلیکیشن آیتول انجام می گردد و مالکان خودرو می توانند در کمترین زمان ممکن، عوارض آزادراهی خود را استعلام گرفته و پرداخت نمایند؛ نرخ عوارض محاسبه شده در این روش بسیار دقیق و بدون هیچ گونه خطایی است.

کاربران با فعالسازی سرویس پرداخت اتوماتیک و شارژ کیف پول آیتول این امکان را دارند تا به صورت آنی و بلافاصله پس از ثبت عوارض آزادراهی، تعرفه آن را پرداخت نمایند. این قابلیت مانع صدور جریمه دیرکرد برای خودرو می گردد که مبلغ آن نسبت به نوع خودرو، از 40 هزار تومان تا 90 هزار تومان متغیر است.

آیتول بعلاوه قابلیت تسویه با شیوه پرداخت امن (سریع) را ارائه نموده است تا کاربران با فعال سازی قابلیت پرداخت مستقیم و بدون ورود به درگاه پرداخت، عوارض آزادراهی را مستقیماً از حساب بانکی خود پرداخت نمایند.

استعلام و پرداخت یکپارچه تمامی بدهی های خودرویی به همراه عوارض آزادراهی، پرداخت مجزا عوارض آزادراه های آنی رو و آزادراه تهران- شمال درکنار امکان فعال سازی اشتراک سالیانه آیتول از دیگر مزیت های سامانه خودرویی آیتول برای پرداخت عوارض جاده ای است.

آیتول به عنوان سامانه یکپارچه خدمات خودرویی، سرویس های جامعی را به صورت آنلاین ارائه نموده است که پرداخت جریمه خودرو با آیتول، عوارض طرح ترافیک، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، مالیات نقل و انتقال خودرو و … از مهمترین خدمات این برند است. اگر شما هم می خواهید در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل ممکن عوارض خودروی خود را پرداخت کنید به وبسایت یا اپلیکیشن آیتول مراجعه کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 16 اسفند 1401 بروزرسانی: 16 اسفند 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2397

به "پرداخت عوارض آزادراهی در سفرهای نوروزی آسان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت عوارض آزادراهی در سفرهای نوروزی آسان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید