کلمنت: سعید می تواند نقشی کلیدی در تیم ما ایفا نماید

به گزارش تور دبی ارزان، این ملی پوش ایرانی مهیای بازی کردن است اما هم اکنون در پاریس، پایتخت فرانسه کارهای نهایی ویزای خود را انجام می دهد.

کلمنت: سعید می تواند نقشی کلیدی در تیم ما ایفا نماید

به گزارش تور دبی ارزان ، پل کلمنت سرمربی تیم ردینگ در آستانه بازی هفته هفتم چمپیونشیپ انگلیس مقابل برستون درباره شرایط سعید عزت اللهی، بازیکن جدید ایرانی تیمش گفت:این ملی پوش ایرانی مهیای بازی کردن است اما هم اکنون در پاریس، پایتخت فرانسه کارهای نهایی ویزای خود را انجام می دهد.این اتفاق می تواند به سعید عزت اللهی اجازه دهد تا نقش کلیدی در تیم فوتبال ردینگ ایفا نماید.

سرمربی ردینگ که با سایت دتایل هرستند انگلیس صحبت نموده در ادامه گفت:سعید عزت اللهی به زودی به انگلیس سفر می نماید و از روز دوشنبه هفته آینده در تمرینات گروهی تیم ما شرکت خواهد نمود.

پل کلمنت در انتها پیشنهاد ویژه ای را نیز برای سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی ارائه کرد و گفت امکان ماندنش در تیم فوتبال ردینگ پس از خاتمه دوره قرضی وجود دارد.

سایت دتایل هرستند انگلیس در بخش از گزارش خود پیرامون سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی تیم ردینگ آورده است:بازیکن جدید خط میانی شاید هنوز نتواند برای تیم تحت راهنمایی پائول کلمنت (سرمربی) به میدان رود اما در دقیقه 71 بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان در شهر تاشکند زمینه ساز گل و باعث پیروزی تیمش شد.

3-185

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 113

به "کلمنت: سعید می تواند نقشی کلیدی در تیم ما ایفا نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلمنت: سعید می تواند نقشی کلیدی در تیم ما ایفا نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید