کنعانی زادگان:بی معرفت نیستم

به گزارش تور دبی ارزان، محمدحسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس در یکسال گذشته عملکرد خوبی در پرسپولیس و تیم ملی داشته و حتی یکی از مهره های ثابت اسکوچیچ هم به شمار می رود.

کنعانی زادگان:بی معرفت نیستم

به گزارش خبرنگاران ، روزنامه خبرنگاران نوشت: بازی های مطمئن کنعانی زادگان در خط دفاع باعث شده تا حالا با پیشنهادهای خارجی هم روبه رو گردد. دیروز خبر رسید سه باشگاه از جمله دیناموزاگرب کرواسی خواستار این بازیکن شده اند. کنعانی زادگان هم پیشنهادها را تائید می نماید. خبر پیشنهادهای خارجی او روز گذشته در شرایطی مطرح شد که فیفا از روز یکشنبه پنجره جابجایی این باشگاه را بسته است و تا زمانی که 500 هزار دلار به بودیمیر ندهند نمی توانند بازیکن جذب نمایند.

بازارگرمی نمی کنم

در حال حاضر نمی خواهم در این باره صحبت کنم تا خدای نکرده بازار گرمی محسوب نگردد. ضمن این که هنوز در غم از دست دادن آقا مهرداد هستیم و واقعا دل و دماغی برای صحبت کردن نداریم.

متعجبم چرا؟

پیشنهادها را تایید می کنم ولی نمی دانم چرا برخی ها دنبال حاشیه هستند. اصلا مگر چیز عجیبی است که یک بازیکن پیشنهاد خارجی داشته باشد؟ من در تیم ملی ، در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس به میدان رفتم و با این وجود اصلا بعید نیست پیشنهادهایی به من گردد. متعجبم چرا برخی ها می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

اولویت من پرسپولیس است

من اگر صد پیشنهاد خارجی هم داشته باشم باز هم اولویت اول من پرسپولیس و ماندن در این تیم است و در راس همه تصمیم گیری های من واقع شده است. خیال طرفداران پرسپولیس راحت باشد. ما یک تیم هستیم که اهدافی داریم و به امید خدا به آن هم خواهیم رسید.

بی معرفت نیستم

می خواهم درباره این خبر به طرفداران بگویم همه فکر و ذکر من پرسپولیس است. پیشنهادهای خارجی برای من به دلیل بازی با پیراهن پرسپولیس بوده و به همین دلیل آنقدر هم بی معرفت نیستم که بخواهم دست تیمم را خالی و باشگاهم را تنها بگذارم. تا زمانی که پرسپولیس و طرفدارانش مرا بخواهند برای تیمم به میدان می روم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1652

به "کنعانی زادگان:بی معرفت نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنعانی زادگان:بی معرفت نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید