ادارات شهرستان گناوه از مهانسراهای خود درآمدزایی نمایند

به گزارش خبرنگاران، سید علی پاکنژاد عصر سه شنبه در نشست شورای اداری این شهرستان با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: مردم با وجود مسائل نسبت به استمرار انقلاب و حمایت از آن تاکید دارند و همیشه بر این آرمان ها پایبند هستند.

ادارات شهرستان گناوه از مهانسراهای خود درآمدزایی نمایند

وی با تقدیر از دست اندرکاران برنامه های دهه فجر شهرستان گناوه اضافه نمود: در دهه فجر سال جاری 50 پروژه با اعتبار 180 میلیارد تومان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها شروع شد.

فرماندار گناوه گفت: همه ادارات و نهادهای شهرستان از هم اکنون با برنامه ریزی مناسب آمادگی کامل برای بهره برداری و اجرای طرح های هفته دولت در سال آینده را داشته باشند.

پاک نژاد پیرامون برنامه کاری سال آینده ادارات گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی برای سال آینده برنامه ریزی نمایند و بر اساس برنامه منظم و مدون عمل گردد.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان گناوه یک شهرستان گردشگرپذیر است اضافه نمود:سرمایه گذاران خوبی برای سرمایه گذاری وارد این شهرستان می شوند که همه ادارات باید در جذب این سرمایه گذاران کوشش نمایند.

وی اضافه نمود: ادارات شهرستان باید کسانی که مایل به سرمایه گذارنی در این شهرستان هستند را از راه های مختلف تشویق و جذب نمایند و در این راستا فعال کردن جلسات کمیته سرمایه گذاری شهرستان در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار گناوه گفت: مهانسراهای ادارات شهرستان فقط هزینه بر نباشند و استفاده بهینه و درآمدزایی از آنها بخصوص در ایام نوروز صورت گیرد.

پاک نژاد توضیح داد: باتوجه به اینکه شهرستان گناوه از مناطق گردش پذیر کشور است و در طول سال بویژه ایام نوروز مهمانان زیادی وارد این شهرستان می شوند که بعضی از این هموطنان از ادارات مختلف هستند باید دستگاه ها از این فرصت استفاده و هزینه هایی را که متحمل می شوند،از این طریق جبران و تامین نمایند.

وی بر ارتباط خوب وصمیمی با مردم و پاسخگویی به مطالبه ها و خواسته های آنها تاکید نمود و گفت: از فضای مجازی که همواره همراه مسئولان بوده و انتقادهای سازنده و مسایل و مسائل را مطرح می نمایند انتظار داریم، نظرات و راهکارهای کارشناسی ارایه نمایند تا در حل مسائل به گوش مسئولان رسانیده گردد.

فرماندارگناوه با تاکید بر اینکه در ادارات و شورای اداری شهرستان وحدت و همدلی خوبی بین اعضاء وجود دارد گفت: دستگاه های اجرایی شناسایی مسایل و مسائلی را که موجب نارضایتی و گله مندی مردم می گردد در دستور کار خود قرار دهند تا برای رفع کردن آنها اقدام و برنامه ریزی گردد.

وی پیرامون تشکیل جلسات ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گفت: تا کنون چندین جلسه این ستاد در شهرستان برگزار شده و کمیته های مختلف این ستادنیز فعال هستند و با توجه به اینکه زمان چندانی تا ایام نوروز باقی نمانده شهرداری با همکاری شورا و دستگاه های اجرایی همکاری کامل را برای آماده کردن شهر داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 خرداد 1398 شناسه مطلب: 254

به "ادارات شهرستان گناوه از مهانسراهای خود درآمدزایی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادارات شهرستان گناوه از مهانسراهای خود درآمدزایی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید