اخبار سیاسی

نیرو های خلیفه حفتر آتش بس در لیبی را نقض کردند

گزارش های رسانه ای به نقل از ارتش دولت وفاق ملی لیبی حاکی از آن است که نیرو های خلیفه حفتر امروز توافق آتش بس در این کشور را نقض کردند.

28 مهر 1399

خبرنگاران معاون استاندار اصفهان: راه میانبُر توسعه شهرستان ها، توجه به آمایش سرزمین است

اصفهان-خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان گفت: حرکت بر اساس آمایش سرزمین راه میانبُر توسعه در شهرستان های استان است که باید جدی گرفته گردد.

28 مهر 1399

رسیدگی به پرونده قرارداد ویلموتس در کمیسیون اصل 90 ادامه دارد

خضریان گفت: متاسفانه برای ما محرز شد که فدراسیون فوتبال از تجرییات تلخ گذشته درس عبرت نگرفته و خودشان هم با توجه به تیم حقوقی ضعیفی که اعزام نموده بودند این موضوع را تایید کردند.

28 مهر 1399

ناگفته های قتل رومینا اشرفی ، وکیل مادر رومینا: پدر رومینا گفت اگر بهمن را می کشتم قصاص می شدم ، تهدید وکیل از سوی متهم

دادگاه کیفری استان گیلان چند روز پیش حکم پدر رومینا اشرفی را صادر و او را به 9 سال حبس و پرداختِ دیه در حق مادر رومینا محکوم کرد اما وکیل رعنا دشتی، مادر رومینا می گوید: این مجازات با جرم متهم تناسب ندارد و باید یک مجازات تکمیلی مثل تبعید هم به آن اضافه...

27 مهر 1399

آمریکا یک قطعنامه را وتو کرد

ایسنا نوشت: سفیر آمریکا در سازمان ملل در بیانیه ای اعلام کرد، واشنگتن یکی از قطعنامه های شورای امنیت درباره مساله نیروهای تروریست خارجی را وتو کرد چرا که این قطعنامه در پرداختن به موضوع بازگشت چنین شبه نظامیانی به کشورهای خود ناکام بوده است.

26 مهر 1399

خبرنگاران استاندار: درآمد آذربایجان شرقی از معادن ناچیز است

تبریز - خبرنگاران - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کلید توسعه استان بخش معدن است، گفت: درآمدهای استان از محل فعالیت های معدن و صنایع معدنی در حد قابل توجه نیست.

24 مهر 1399

اتحاد نظامیان جمهوریخواه علیه ترامپ

گروه دنیا، بیش از 70 مقام عالیرتبه جمهوریخواه امنیت ملی امریکا، با امضای توماری علیه دونالد ترامپ، او را رئیس جمهوری نامناسب برای کشورشان خوانده و از رقیبش حمایت کردند.به گزارش نیویورک تایمز، این نامه ساعاتی پس از اینکه، جو بایدن به عنوان نامزد منتخب...

21 مهر 1399

نگران مسافرت به مناطق شمالی کشور و افزایش ابتلا به کرونا هستیم

معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه هریک درصد افزایش تردد، 1.9 دهم درصد احتمال ابتلا به کرونا را بیشتر می کند، گفت: نگران این هستیم که با سفرهای غیرضروری که بیشتر به مناطق شمال کشور است، شاهد افزایش مجدد موارد ابتلا به کرونا باشیم.

20 مهر 1399

نامزدی دوباره امامعلی رحمان برای ریاست جمهوری تاجیکستان

در طول 28 ساله گذشته هیچ حزب یا رهبر مخالفی در تاجیکستان نتوانسته است در برابر امامعلی رحمان قد علم کند و تحلیلگران پیش بینی می نمایند که او بار دیگر در این انتخابات بدون رقیب برنده گردد.

20 مهر 1399

خبرنگاران ارائه اینترنت رایگان برای معلمان و دانش آموزان

تهران - خبرنگاران - وزیر ارتباطات گفت: قرار است برای سال جدید تحصیلی، بسته های اینترنت رایگان برای معلمان و دانش آموزان در نظر گرفته گردد.

16 مهر 1399

می خواهیم خرید نفت ایران را از سر بگیریم

سفیر هند در تهران از رایزنی های بسیاری برای خرید نفت ایران از سوی مسئولان عالی دو کشور ایران و هند خبر داد.

13 مهر 1399

دیپلمات آمریکایی: ایران و ونزوئلا در صدر اولویت های ما هستند

معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا تأکید کرد که ایران و ونزوئلا در صدر اولویت های کاخ سفید در حوزه سیاست خارجی قرار دارند.

12 مهر 1399

پاکستان از ادامه حملات مرزی از سوی افغانستان اطلاع داد

ارتش پاکستان از ادامه حملات مرزی از داخل خاک افغانستان به سوی نظامیان و مرزبانان خود اطلاع داد.

9 مهر 1399

وزیر اطلاع رسانی لبنان استعفا داد

وزیر اطلاع رسانی لبنان امروز یکشنبه از سمتش استعفا کرد. همچنین برخی منابع مدعی شدند وزیر محیط زیست لبنان احتمالا هم ظهر امروز استعفا می دهد.

7 مهر 1399

خبرنگاران فیس بوک حامیان انتخاباتی ترامپ در رومانی را فریبکار خواند

تهران - خبرنگاران - شرکت فیس بوک خاطرنشان کرد که صفحه کابری کمپین انتخاباتی حامیان دونالد ترامپ در رومانی به دلیل اقدامات تحریک آمیز و فریبکاری حذف شد.

6 مهر 1399

اخذ مجوز تامین اعتبار تعداد 3686 ردیف استخدام اعضای هیات علمی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از اخذ مجوز تامین اعتبار تعداد 3686 ردیف استخدام اعضای هیات علمی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی اطلاع داد.

3 مهر 1399

فرانسه با یونان، آمریکا با ترکیه رزمایش برگزار می نمایند

با افزایش تنش ها در شرق مدیترانه، فرانسه در همراهی با یونان و آمریکا به همراه ترکیه رزمایش نظامی برگزار می نمایند.

2 مهر 1399

کرونا در اروپا، از پیش بینی رکود مالی در فرانسه تا رسیدن ظرفیت تست گیری در آلمان به مرز قرمز

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا حاکی از آن است که مقامات دولتی در فرانسه رکود مالی بالایی را برای فرانسه در سال 2020 پیش بینی نموده و وزارت بهداشت آلمان هم درباره فشار بالا بر سیستم تست گیری کرونا در این کشور هشدار داده است.

1 مهر 1399

انصراف شورای انتقالی از اعلام خودگردانی در جنوب یمن

گروه موسوم به المجلس الانتقالی الجنوبی (شورای انتقالی جنوب) تحت حمایت امارات اظهار داشت که در راستای اجرای توافق ریاض، از اعلام حکومت خودگردان در استان های جنوب صرف نظر نموده است.

30 شهریور 1399

آئین نامه ثبت اطلاعات و پرداخت های کارکنان در دستور کار هیات وزیران

در جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات دولت آیین نامه ثبت و بروزرسانی اطلاعات و پرداخت های کارکنان در دو سامانه تصویب شد که برای اخذ تصمیم نهایی در دستورکار جلسه اصلی هیات وزیران نهاده شد.

29 شهریور 1399
تعداد: (359)