بازی Star War: Hunters تابستان روی موبایل و سوییچ عرضه خواهد شد؛ تریلر آن را ببینید

به گزارش مجله سفرنامه دبی، در این چند سال اخیر ما شاهد چندین بازی مختلف از مجموعه جنگ ستارگان بودیم. حال نوبت به یک بازی انحصاری برای پلتفرم موبایل از این مجموعه رسیده و بازی جنگ ستارگان: شکارچیان (Star Wars: Hunters) به وسیله شرکت Zynga معرفی شده است.

بازی Star War: Hunters تابستان روی موبایل و سوییچ عرضه خواهد شد؛ تریلر آن را ببینید

این بازی در سبک سوم شخص رقابتی و مبارزه بوده که به صورت کاملاً رایگان عرضه خواهد شد. البته همانطور که انتظار می رود بازی شکارچیان دارای خریدهای درون برنامه ای بوده و به همین علت نمی توان گفت که کاملاً رایگان است.

در این بازی نو از جنگ ستارگان شما با شکارچیان دنیای این مجموعه روبرو هستید. این افراد در دنیای وسپارا (Vespaara) قرار گرفته و با یکدیگر مبارزه می نمایند. در این بازی شما با چندین سبک مختلف از مبارزه روبرو هستید که باید در آن ها با دشمنان رقابت نموده و پیروز شوید.

شکارچیان دارای چندین منطقه مختلف در سیاره وسپارا بوده و کاربران با تنوع بسیار خوبی در این بازی روبرو هستند. از طرفی عنوان نو جنگ ستارگان چندین کلاس مختلف و قابل شخصی سازی دارد که باعث شده جذابیت بازی چندین برابر بگردد.

اگر شما با دنیای جنگ ستارگان آشنایی داشته باشید، می دانید که سیاره وسپارا یک سیاره تجاری است. به این معنا که هر چیزی در این سیاره وجود دارد ولی شما باید حاضر باشید برای آن هزینه پرداخت کنید. از طرفی طراحی این سیاره بسیار زیبا بوده و دنیای خاصی دارد. همین موضوع باعث شده که در بازی شکارچیان کاربران به سیاره وسپارا رفته تا آزادی عمل بسیار زیادی در آن داشته باشند. نکته جالب اینجاست که شرکت سازنده از یک دنیای پویا برای این بازی استفاده نموده تا حتی در یک محیط هم شما شاهد شرایط مشابه نباشید.

در بازی شکارچیان چندین منطقه مختلف برای مبارزه وجود دارد و منطقه ها بازی هم به توضیح زیر هستند:

  1. روستای ایووک (Ewok Village): این منطقه بر اساس جنگل قمر (Moon) در اندور (Endor) ساخته شده است. در نتیجه شما با یک فرهنگ و محیط خاص که برگرفته از موجودات ایووک است روبرو هستید. این محیط برای مبارزه های مختلف بسیار مناسب است و پوشش خوبی دارد که باعث می گردد افرادی که به کمپ کردن علاقه دارند، از آن لذت ببرند!
  2. مسابقات ماس اسپا (Mos Espa Podrace): این محیط مبارزه برای افرادی ساخته شده که به هیجان در مبارزه علاقه دارند. به این شکل که شما با پادها در این محیط روبرو هستید و می توانید از آن ها در مبارزه بهره ببرید.
  3. منطقه دریایی دون (Dune Sea Outpost): این منطقه در اصل یک مقر تجارت قدیمی است که در قسمت تتویین (Tatooine) واقع شده است. شما در این منطقه با موجودات مختلفی روبرو هستید و شخصیت های آشنایی در آن وجود دارد. همینطور اینکه از لحاظ طراحی این منطقه به شکلی ساخته شده که یک محل مناسب برای پنهان کردن اقلام دزدی است.
  4. دث استار کراسفایر (Death Star Crossfire): مبارزه در این منطقه هیجان بسیار زیادی دارد. به علت اینکه در بالای سر شما تای فایترها و ایکس وینگ ها در حال مبارزه هستند و شرایط محیط بسیار خاص است.
  5. وندور ریل یارد (Vandor Railyard): این منطقه دارای چندین حالت مختلف است که باعث شده مبارزه در آن بسیار خاص و سخت باشد. در این منطقه دشمن کاربران فقط افراد دیگر نیستند بلکه محیط نیز چندان به کاربران در مبارزه یاری نخواهد کرد.

از لحاظ گیم پلی این بازی دارای چهار حالت مختلف است. همینطور اینکه 3 کلاس تانک، حمله و پشتیبانی هم در بازی شکارچیان وجود دارد تا افراد با سبک بازی مختلف بتوانند حق انتخاب داشته باشند. نکته اینجاست که شما در این بازی باید یک تیم بسیار خوب و با همکاری کلاس های مختلف بسازید تا برترین عملکرد را داشته و در مبارزات مختلف پیروز بشوید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1403 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2485

به "بازی Star War: Hunters تابستان روی موبایل و سوییچ عرضه خواهد شد؛ تریلر آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Star War: Hunters تابستان روی موبایل و سوییچ عرضه خواهد شد؛ تریلر آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید