ببینید ، انتقام طرفدار شکیرا از پیکه؛ اخراج زوج جنجالی از رستوران به دلیل خیانت!

به گزارش مجله سفرنامه دبی، اینطور که بنظر می رسد جنجال بین پیکه و شکیرا تمامی ندارد و ظاهرا اتفاق عجیبی برای ستاره سابق بارسلونا برای حضور در یک رستوران افتاده است.

ببینید ، انتقام طرفدار شکیرا از پیکه؛ اخراج زوج جنجالی از رستوران به دلیل خیانت!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، از زمانی جدایی جرارد پیکه از شکیرا و افشای ارتباط او با کلارا چیا مارتی، حواشی زندگی شخصی اسطوره بارسلونا مورد توجه قرار گرفته است. در ماه های اخیر صحبت های زیادی در مورد جدایی پیکه و شکیرا مطرح شده و ترانه های خواننده کلمبیایی علیه همسر سابقش هم سر و صدای زیادی به راه انداخته است.

  • او یک احمق خرفت است | توهین عجیب ستاره سابق رئال به پیکه
  • تصاویر | شکیرا با جانشین عجیب پیکه در ولنتاین

درست زمانی که به نظر می رسید همه چیز آرام شده و حواشی این طلاق جنجالی کمتر به انتها رسیده، اتفاق جدیدی رخ داده که پیکه و کلارا چیا را دوباره در صدر اخبار قرار داده است. موضوعی که نشان می دهد حتی انجام کارهای عادی هم برای آن ها بسیار پیچیده است. به تازگی ویدئویی در TikTok آپلود شده است که در آن بازیکن سابق بارسا و کلارا ظاهراً از یک رستوران ژاپنی در بارسلون اخراج شده اند!

ویدیوی TikTok پیکه و کلارا چیا را نشان می دهد که با سرعت از رستوران خارج می شوند. نکته تکان دهنده این ماجرا اما دلیل این اتفاق بود؛ ظاهراً صاحب این رستوران از طرفداران شکیرا بوده و هنگامی که این زوج وارد رستوران شدند، پیشخدمت از سرویس دادن به آنها خودداری کرده است. گفته می شود که کلارا چیا هنگام خروج از رستوران بسیار ناراحت شده است. در این ویدئو فقط می توانید دو نفر را ببینید که سوار ماشین می شوند و بعضی از کاربران مدعی شدند دلیل بیرون کردن این دو نفر طرفداری صاحب رستوران از شکیرا بوده است.

در این ویدئو مشخص است که کلارا قبل از سوار شدن به ماشین به شدت ناراحت شده و همین امر باعث شده این حدس ها به وجود بیاید. در ویدئو این متن نوشته شده است: کلارا چیا و پیکه برای صرف غذا به یک رستوران رفتند و صاحب آن یکی از طرفداران شکیرا بود و شخصا به سمت کلارا چیا مارتی دوید!

البته، این تنها یک ویدیوی TikTok است که در مورد آن صحبت شده و آنچه در آنجا نوشته شده است را نباید بدون تأیید باور کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2392

به "ببینید ، انتقام طرفدار شکیرا از پیکه؛ اخراج زوج جنجالی از رستوران به دلیل خیانت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، انتقام طرفدار شکیرا از پیکه؛ اخراج زوج جنجالی از رستوران به دلیل خیانت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید