برترین رستوران های سئول، مرکز کره جنوبی

به گزارش مجله سفرنامه دبی، سئول، مرکز کره جنوبی، رستوران های فراوانی دارد. سبک آشپزی در این رستوران ها به آشپزی سنتی کره ای محدود نمی گردد و با هر سلیقه و ذائقه ای می توانید غذای مورد علاقه خود را در این رستوران ها نوش جان کنید.

برترین رستوران های سئول، مرکز کره جنوبی

سبک آسپزی کره ای را در سریال های طولانی و مجذوب نماینده این کشور، بارها دیده ایم. شاید سفر به سئول بهانه خوبی برای امتحان کردن غذاهای کره ای باشد. رستوران های سئول برترین فرصت برای آشنایی با فرهنگ غذایی سئول است؛ هرچند این رستوران ها محدود به آشپزی سنتی این کشور نمی شوند.

در کره جنوبی غذا خوردن و رستوران رفتن به خصوص در سال های اخیر، به یکی از تفریحات محبوب اهالی این کشور و توریستان تبدیل شده است. در سئول، مرکز کره جنوبی، رستوران های فراوانی وجود دارد که برترین غذاهای آسیایی و بین المللی را با برترین و تازه ترین مواد غذایی اولیه، تهیه می نمایند. این رستوران ها، بسیار متنوع هستند و منوی آن ها مفصل است و با هر ذائقه و سلیقه ای که به سئول سفر کنید، رستورانی پیدا می کنید که در آن بتوانید غذاهایی لذیذ و باب میل تان نوش جان کنید.

از آنجایی که انتخاب کردن از بین هزاران رستوران، کاری سخت و گیج نماینده است، در ادامه، تعدادی از برترین رستوران های سئول را معرفی می کنیم.

رستوران میونگدانگ کیوجا (Myeongdong Kyoja)

رستوران میونگدانگ کیوجا یکی از برترین رستوران های سئول برای امتحان کردن انواع نودل های کره ای است که این نودل ها با برترین مواد و کاملا دست ساز تهیه می شوند. نودل ها را با سسی لذیذ و آبدار و داغ داغ سرو می نمایند. علاوه بر این قضای کلاسیک کره ای، انواع دامپلینگ هم در منوی رستوران وجود دارد. این رستوران سابقه ای بیش از نیم قرن دارد و هم در بین توریستان و هم اهالی سئول، بسیار محبوب است. هر روز هفته از ساعت 10 و نیم صبح تا 9 و نیم شب می توانید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Ildeung Shikdang

رستوران Ildeung Shikdang در سال 1986 پایه گذاری شده است. بیش از سه دهه است که این رستوران برترین غذاهای محلی را برای افراد سرشناس سرو می نماید. به خصوص یکی از سوپ های مخصوص به نام haejangguk که برای تهیه آن ساعت ها وقت می گذارد. برای تهیه آن از گوشت، قلم و انواع سبزیجات استفاده می نمایند. این سوپ را با کیمچی و برنج سرو می نمایند و یک ناهار ایده آل بعد از یک گشت وگذار طولانی در سئول است.

این رستوران هر روز هفته غیر از دوشنبه ها از ساعت 6 صبح تا 9 شب باز است.

رستوران Pyeongando Jokbaljip

رستوران Pyeongando Jokbaljip یکی از برترین رستوران های شهر برای خوردن انواع غذاهای محلی است به خصوص غذایی به نام Jokbal که هواداران زیادی دارد و یکی از غذاهای محبوب محلی است. سرآشپز این رستوران فردی به نام Yi Gyeong-seon است که در جریان جنگ کره از کره شمالی به سئول آمد. این سرآشپز، با خلاقیت خود، غذاهای محلی را با الهام از آشپزی کشورهای اطراف، تهیه می نماید. بنابراین اگر از علاقه مندان به غذاهای تلفیقی هستید، این رستوران را از دست ندهید. این رستوران بیش از 50 سال است که مشتریان پروپاقرصی دارد و جزو محبوب ترین رستوران های شهر است. هر روز هفته از ساعت 12 ظهر تا 11 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران Gogung

رستوران Gogung یکی از رستوران های محبوب در بین اهالی شهر به خصوص در بین افراد مسن تر است چون فضایی سنتی به سبک کره ای دارد و بیش از 40 سال است که فعالیت می نماید. در این رستوران موسیقی سنتی کره ای، زنده اجرا می گردد و کارکنان آن، هانوک یا همان لباس سنتی کره ای می پوشند.

نام رستوران هم به معنای مکان قدیمی است که کاملا با دکوراسیون و فضای رستوران، هماهنگی دارد. تنوع غذاهای این رستوران بسیار قابل توجه است و حتما غذایی که مطابق میل و ذائقه شما باشد در آن پیدا می گردد ولی بیش از هر چیز، این رستوران را به خاطر غذای مخصوصش به نام bibimbap می شناسند. هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب می توانید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Samwon Garden

رستوران Samwon Garden یک رستوران نسبتا بزرگ است که برای 1200 مهمان ظرفیت دارد در واقع جزو بزرگترین رستوران های شهر است و هم زمان می تواند از تعداد زیادی مهمان پذیرایی کند. معروفیت و محبوبیت این رستوران بیش از هر چیز به خاطر فضای سنتی آن است. ضمن اینکه منویی بسیار مفصل و متنوع دارد که شامل انواع غذاها، پیش غذاها و دسرهای کره ای است. این رستوران هفت روز هفته از ساعت 12 ظهر تا 10 شب، آماده پذیرایی از مهمانان است.

رستوران Imun Seolnongtang

رستوران Imun Seolnongtang یکی از قدیمی ترین رستوران های سئول است. این رستوران در سال 1907 افتتاح شده و از آن موقع تا به حال همواره جزو محبوب ترین رستوران های شهر بوده است. غذای محبوب و مخصوص این رستوران سوپ seolleongtang نام دارد که نوعی سوپ شیر مخصوص است. این غذا با ساده ترین مواد اولیه تهیه می گردد ولی بسیار لذیذ است و طعمی فراموش نشدنی دارد و برترین نوع این سوپ را در همین رستوران می توانید امتحان کنید. برای خوردن این غذا مثل محلی ها، باید برنج و پیازچه خرد شده به آن اضافه کنید. این رستوران از دوشنبه تا شنبه از ساعت 8 صبح تا 9 شب باز است. یکشنبه ها از ساعت 8 صبح تا 8 شب فرصت دارید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Gaeseong Mandu Koong

رستوران Gaeseong Mandu Koong یک رستوران محبوب محلی است که خانوادگی اداره می گردد. این خانواده در زمان جنگ دو کره از کره شمالی به سئول فرار نموده بودند. در این رستوران انواع غذاهای محلی کره ای سرو می گردد از جمله محبوب ترین غذای منو که نوعی دامپلینگ است که با گوشت چرخ نموده، کلم و کدو و... پر می گردد. بیش از 30 سال است که این رستوران از مهمانان خود با برترین غذاهای محلی پذیرایی می نماید. انواع کیمچی، پیش غذا، دسر و نوشیدنی در منوی رستوران وجود دارد که مطمئنا توجهتان را جلب می نماید. هر روز هفته از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح تا 9 و 30 دقیقه شب برای سر زدن به این رستوران وقت دارید.

رستوران Tosokchon Samgyetang

رستوران Tosokchon Samgyetang بدون شک یکی از مشهورترین رستوران های سئول، مرکز کره جنوبی است. از آنجایی که معمولا در سایت ها و کتاب های راهنمای توریستی همواره جزو برترین رستوران های شهر معرفی می گردد، بنابراین تعجبی ندارد که جزو شلوغ ترین رستوران های شهر باشد و همواره پر از توریست است. البته به غیر از توریستان، این رستوران بین اهالی شهر نیز بسیار محبوب است.

غذای مخصوص این رستوران که مهمان ها را برای بار دوم به اینجا می کشاند غذایی به نام samgyetang است. این غذا در واقع نوعی سوپ است که با مرغ شکم پر تهیه می گردد. این غذا را روی شعله کم و طی چندین ساعت می پزند و از انواع ادویه های محلی برای تهیه آن استفاده می نمایند به همین علت است که طعمی لذیذ و فراموش نشدنی دارد. این غذا را به طور سنتی در sambok تهیه می کردند، یعنی در سه روز از گرم ترین روزهای سال. ولی امروزه تقریبا همواره در بسیاری از رستوران های سئول پیدا می گردد.

هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب برای غذا خوردن در این رستوران محبوب، فرصت دارید.

رستوران Homilbat

رستوران Homilbat یکی از برترین رستوران های شهر برای خوردن غذاهای محلی به خصوص انواع دسر است. تاکید این رستوران بر استفاده از مواد غذایی تازه و سالم و بهره گیری از اصیل ترین دستورها برای تهیه انواع غذا و دسر است. تعداد زیاد مشتریان پروپاقرص این رستوران، کیفیت آن را ثابت می نماید و البته غیر از اهالی شهر در بین توریستان هم بسیار محبوب است. محبوب ترین دسر رستوران Milk Bingsu نام دارد که با تازه ترین و برترین مواد تهیه می گردد و طعم آن با همه دسرهایی که در سراسر سئول نوش جان کنید، فرق دارد. هر روز از ساعت 12 و نیم ظهر تا 10 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران Seo Seo Galbi

رستوران Seo Seo Galbi یکی از برترین رستوران های سئول برای امتحان کردن کباب دنده است. البته اهالی کره جنوبی تخصص خاصی در تهیه کباب دارند ولی این رستوران، برترین کباب دنده مارینه شده شهر را عرضه می نماید. این رستوران نسبتا کوچک از دهه 1960 فعالیت می نماید و معروفیت زیادی دارد و از همان زمان تا به حال یکی از برترین رستوران های سئول برای خوردن انواع گوشت های کبابی است. این را از صف طولانی مشتریانش می توانید به راحتی حدس بزنید. تنها غذای منو، کباب گوشت دنده است که در سسی مخصوص و لذیذ مارینه می گردد. هر روز هفته از ساعت 12 ظهر تا 8 شب می توانید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Song Jook Heon

رستوران Song Jook Heon یکی دیگر از رستوران های عالی شهر برای امتحان کردن آشپزی کره ای است. در این رستوران تنوع زیادی از ساید دیش به همراه یک غذای اصلی در ظرف های بزرگ برای مهمانان سرو می گردد. بسته به فصل، منوی رستوران تغییر می نماید. این سبک سرو غذا در خاندان های سلطنتی رواج داشته است. علاوه بر سبک خاص سرو غذا، این رستوران به خاطر کیفیت و تنوع غذاهایش معروفیت دارد.

رستوران Byeokje Galbi

رستوران Byeokje Galbi غذاهایی متنوع دارد ولی تمرکز اصلی آن بر ارائه انواع کباب ها و گوشت های گریل شده است. این رستوران نه تنها در کره بلکه در سراسر جهان مشهور است. تکه های گوشت جلو چشم مهمانان و روی میزها گریل می شوند. در کنار گوشت های گریل شده، انواع سایددیش های متنوع و لذیذ سرو می گردد. همه غذاها و پیش غذاها با برترین و تازه ترین مواد غذایی آماده می شوند و تازگی و کیفیت گوشت ها در این رستوران اهمیت بسیار زیادی دارد.

رستوران Eulji Myun Oak

رستوران Eulji Myun Oak یکی از برترین غذاخوری های شهر برای امتحان کردن Naengmyeon است. این غذای محلی کره ای با نوعی نودل مخصوص تهیه شده از سیب زمینی آماده می گردد. آن را در سسی لذیذ تهیه می نمایند و با انواع سایددیش مثل خیارشور و تخم مرغ آبپز سرو می نمایند. این غذا در کاسه های استیل مخصوصی سرو می گردد. این رستوران بیش از 30 سال است که فعالیت می نماید و مشتریان زیادی دارد. علاوه بر کیفیت غذا، فضای محبت آمیز رستوران، مورد توجه مهمانان قرار می گیرد.

رستوران Si Hwa Dam

رستوران Si Hwa Dam در واقع شبیه به موزه ای است که به آشپزی کره ای اختصاص یافته باشد. نام این رستوران به معنای شعر، نقاشی و گفت وگو است. همانطور که از نام رستوران تعیین است، خلاقیت خاصی در دکوراسیون، منو و سایر بخش های رستوران وجود دارد و این خلاقیت و ابتکار را حتی در غذاهای رستوران هم مشاهده خواهید کرد. غذاها به زیبایی تزیین می شوند و هر کدام مثل یک اثر هنری به نظر می رسند که دلتان نمی خواهد آن را خراب کنید. تمرکز اصلی رستوران بر ارائه غذاهای کلاسیک و اصیل کره ای با برترین و تازه ترین مواد غذایی محلی است و بعلاوه این رستوران جایی برای آشنایی با سنت های کره ای و زنده کردن آنها است.

رستوران Na Jeong-sun Halmae Jjukkumi

رستوران Na Jeong-sun Halmae Jjukkumi برترین انتخاب شما برای خوردن غذای محلی کره ای به نام Jjukkumi است. برای تهیه آن نوعی هشت پای کوچک را در سس مخصوص با طعم چیلی قرمز مارینه و سپس سرخ می نمایند. این غذا به پرادویه بودن مشهور است و حتی اهالی شهر که از دوستداران غذاهای پرادویه هستند، به راحتی نمی توانند آن را بخورند. این رستوران در کوچه ای به نام Jjukkumi Alley قرار گرفته است که تمام رستوران های آن این غذا را سرو می نمایند و حتی یک مجسمه برنزی از هشت پا در ابتدای این کوچه قرار گرفته است. این رستوران برترین رستوران این کوچه است و چند دهه است که فعالیت می نماید.

رستوران Gae Hwa Oak

رستوران Gae Hwa Oak جای خوبی برای امتحان کردن انواع غذاهای کره ای است. این رستوران با دکوراسیون مینی مال و طعم های ناب و اصیل، محبوبیت زیادی در بین اهالی شهر دارد. منوی رستوران بسیار متنوع است و مواد اولیه آن از مزارع اطراف تهیه می گردد بنابراین در تازگی و کیفیت آنها شکی نیست. سادگی رستوران به دکوراسیون داخلی آن ختم نمی گردد و آن را در نحوه سرو کردن غذا نیز می توان مشاهده کرد. در برخی از غذاها و نوشیدنی ها، ابتکار و الهام گرفتن از آشپزی کشورهای دیگر نیز به ندرت مشاهده می گردد.

رستوران Nolboo Sulfur Duck

اردک، جزو غذاهای اصلی در رژیم غذایی کره ای نیست ولی در برخی از رستوران های خاص سرو می گردد و سبک خاصی برای تهیه آن در این رستوران ها وجود دارد. اگر می خواهید این غذا را امتحان کنید، رستوران Nolboo Sulfur Duck برترین جا برای این کار است. در این رستوران اردک شکم پر تهیه می نمایند. اردک را با انواع سبزیجات و مغزها پر می نمایند و ادویه های خاص و محلی برای طعم دادن به آن به کار می برند. برای تهیه اردک آن را در تنورهای مخصوص برای مدت سه ساعت می پزند.

در این مدت غذا به خوبی برشته و طعم دار می شوند و کاملا می پزد. این رستوران به خاطر کیفیت مواد غذایی و اردک هایش مشهور است. این غذا به خاطر مقوی بودن و خواص بی نظیری که برای سلامتی بدن دارد، در بین اهالی شهر بسیار محبوب است. به علت معروفیت و محبوبیت رستوران و زمان زیادی که برای تهیه غذا احتیاج است، بدیهی است که قبل از سر زدن به رستوران حتما باید میز رزرو کنید تا دست خالی برنشد.

رستوران Goraebul

رستوران Goraebul فقط تازه ترین غذاهای دریایی را سرو می نماید. انواع ماهی و غذاهای دریایی صید روز از شهری به نام Goraebul مستقیما به رستوران منتقل می گردد تا از آنها برای تهیه برترین و لذیذترین غذاها استفاده گردد. تازگی غذاهای دریایی باعث شده که طعم و کیفیتی بی نظیر داشته باشند. منوی رستوران به ماهیان صید شده در آن روز بستگی دارد و ممکن است هر روز تغییر کند. در کنار غذاهای دریایی انواع ساید دیش هم سرو می گردد. غذاها در عین سادگی سرو می شوند و کیفیت آنها در سئول نظیر ندارد.

بازارچه Gwangjang

شاید از تماشا نام بازارچه در بین رستوران های شهر تعجب کنید ولی بازارچه Gwangjang برترین نقطه سئول برای امتحان کردن غذاهای خیابانی کره ای است. این بازارچه پر از غرفه های فروش غذا است که برترین غذاهای سنتی خیابانی، انواع اسنک و دسرها و شیرینی های کره ای می فروشند. اگر از علاقه مندان به آشپزی کره ای هستید، این بازارچه جایی است که حتما باید به آن سر بزنید. فضای بازارچه به تنهایی ارزش وقت گذاشتن و گشت وگذار دارد. سر زدن به این بازارچه فرصتی عالی برای آشنایی با سبک زندگی و شیوه آشپزی اهالی شهر است.

برترین رستوران های غذای گیاهی در سئول

اگر غذاهای دریایی و گوشتی دوست ندارید و در سفرهای خارجی ترجیح می دهید این غذاها را امتحان نکنید، بد نیست که به رستوران های غذای گیاهی سر بزنید که در سئول تعداد آنها زیاد است و تنوع خوبی دارند و به غیر از غذاهای کره ای، غذاهایی از گوشه و کنار جهان در آنها سرو می گردد. به خصوص در سال های اخیر، تعداد کافه ها و رستوران هایی که غذای گیاهی دارند روزبه روز بیشتر شده است؛ بعلاوه تنوع غذاها نیز افزایش پیدا نموده است و به همین علت در این رستوران ها حتما می توانید غذایی عالی و باب میل تان پیدا کنید. در ادامه، تعدادی از برترین رستوران های گیاهی سئول را معرفی می کنیم.

رستوران بد فارمرز (Bad Farmers)

رستوران بد فارمرز در منطقه ای به نام Garosugil، یکی از منطقه ها شلوغ شهر قرار گرفته است. در این رستوران سالادهای تازه و سالم و انواع ناموتی برای مهمانان و دوستداران غذای گیاهی، سرو می گردد. در منوی رستوران تنوع بسیار زیاد و قابل توجهی از غذاهای گیاهی وجود دارد. انواع دتاکس ناموتی و نوشیدنی های لذیذ گیاهی در منو وجود دارد و این رستوران، سرویس هم دارد و سفارش شما را درب منزل یا در هتل تحویل تان می دهد. اگر می خواهید غذا و نوشیدنی سالم و گیاهی بخورید، بدون معطلی رستوران بد فارمرز را انتخاب کنید. هر روز هفته از ساعت 11 صبح تا 9 شب فرصت دارید به این رستوان سر بزنید.

کافه Suッkara

کافه Suッkara یکی دیگر از رستوران های محبوب سئول برای گیاه خواران است. اگر به غذاهای فصلی، گیاهی، تازه و ارگانیک علاقه دارید بدون معطلی به این رستوران سر بزنید و تازه ترین غذاهای گیاهی محلی را نوش جان کنید. علاوه بر انواع غذا، در منوی رستوران نان های متنوع، سالاد و انواع سوپ هم پیدا می گردد و هر بار که به رستوران سر بزنید با غذایی تازه و لذیذ از شما پذیرایی می گردد. اگر به سئول سفر می کنید حتی اگر گیاه خوار نیستید حتما برای یک بار هم که شده غذاهای این رستوران را امتحان کنید. هر روز هفته از ساعت 11 صبح تا 11 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران پلنت (PLANT)

رستوران پلنت یکی از معدود رستوران های تماما گیاهی در سئول است و معروفیت زیادی در بین اهالی شهر دارد. این کافه رستوران انواع غذاهای گیاهی از قبیل تست، انواع ساندویچ و سوپ سرو می نماید و علاوه بر غذا، مجموعه ای از برترین دسرهای گیاهی و وگان را برای مهمانان خود در نظر گرفته است. این کافه رستوران از دوشنبه تا شنبه از ساعت 11 صبح تا 8 شب باز است.

رستوران اورست (Everest)

همان طور که از نام آن پیداست، رستوران اورست یک رستوران هندی نپالی است و در منوی آن انواع غذاهای گیاهی پیدا می گردد. انواع کاری های وگان بخش جدایی ناپذیر منوی رستوران است و قیمت های بسیار معقول و مناسبی دارد. اگر گیاه خوار هستید و همراه با دوستان غیر گیاه خوار خود سفر می کنید، در این رستوران می توانید هر دو غذای مناسب خود را پیدا کنید. از دوشنبه تا شنبه از ساعت 11 صبح تا 10 شب می توانید به اورست سر بزنید.

رستوران Sanchon

رستوران Sanchon نه تنها رستورانی ایده آل برای گیاه خواران است بلکه یک مکان توریستی پنهان محسوب می گردد که اهالی شهر دوست دارند آن را به توریستان معرفی نمایند. چرا که این رستوران به یک راهب بودایی تعلق دارد و منوی آن با الهام از غذاهای معابد بودایی تنظیم شده است که البته تغییراتی جزیی در آنها ایجاد شده مثلا استفاده از چیلی و سیر برای طعم دادن به غذاها. می توانید برای وعده های ناهر و شام به این رستوران سر بزنید. با یک سینی از انواع پیش غذا و غذای اصلی مورد علاقه تان از شما پذیرایی می گردد. هر روز از ساعت 10 و نیم صبح تا 10 شب برای سر زدن به این رستوران وقت دارید.

رستوران میمی و کلی (Mimi and Kellys)

رستوران میمی و کلی یکی از برترین رستوران های شهر برای خوردن غذاهای سالم و ارگانیک گیاهی است. این کافه رستوران مجموعه ای از لذیذترین غذاهای گیاهی را در منوی خود گنجانده است. یکی از پرطرفدارترین بخش های منو، شیک های گیاهی و شکلاتی است. این کافه رستوران، هواداران زیادی هم در بین اهالی شهر و هم در بین توریستان دارد. از دوشنبه تا آدینه از ساعت 3 بعدازظهر تا 9 و نیم شب و شنبه ها و یکشنبه ها از از 11 صبح تا 9 و نیم شب برای سر زدن به این کافه رستوران فرصت دارید.

رستوران چینی Shindongyan

رستوران Shindongyan یکی از برترین رستوران های چینی شهر سئول است. این رستوران به وسیله سه نسل از چینی های مهاجر در قلب سئول اداره می گردد. منوی رستوران شامل انواع غذاهای محلی چینی و تایوانی است. همه غذاها بدون گوشت تهیه می شوند و برای تهیه آنها از مواد و میوه ها و سبزیجات تازه محلی استفاده می گردد.

رستوران پترا (Petra)

رستوران پترا یک رستوران خاورمیانه ای در قلب سئول است برای زمانی که می خواهید از غذاهای کره ای فاصله بگیرید انتخاب خوبی است. در این رستوران می توانید برترین غذاهای گیاهی خاورمیانه ای را نوش جان کنید. مثلا انواع غذا و سالاد از جمله تبوله و... در منو وجود دارد. چای نعنایی عربی بعد از هر غذا برای مهمانان سرو می گردد. هر روز از ساعت 11 صبح تا 10 شب می توانید به این رستوران سر بزنید.

کافه Lovinghut

کافه Lovinghut یکی از برترین کافه های سئول برای امتحان کردن برترین دسرهای گیاهی است. این کافه مجذوب نماینده برترین کیک های وگان و انواع دمنوش های لذیذ را برای مهمانان خود سرو می نماید. این کافه جزو رستوران های محبوب اهالی است و البته در سال های اخیر مورد توجه توریستان هم قرار گرفته است و معمولا توریستان زیادی به آن سر می زنند.

رستوران Baru

رستوران Baru یکی دیگر از رستوران های محبوب شهر برای امتحان کردن غذاهای کره ای با الهام از سبک آشپزی معابد است. یکی از مجذوب نمایندهیت های این رستوران این است که مهمانان می توانند خودشان انتخاب نمایند که روی میز و جایگاه غذایشان را نوش جان نمایند یا به سبک سنتی کره ای، روی زمین بنشینند. در کنار غذاها، انواع سیاددیش ها و پیش غذاهای کره ای سرو می گردد. اینجا برترین مکان برای آشنایی با فرهنگ غذایی شگفت انگیز کره است و تماما غذاهای گیاهی سرو می نماید. هر روز از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح تا 10 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران Chaegundaam

رستوران Chaegundaam یک رستوران غذای سالم و گیاهی است که با وسایل و دکور سنتی کره ای تزیین شده است و برای تزیین بخش های مختلف آن از نقاشی های سنتی و وسایل قدیمی استفاده نموده اند. غذا خوردن در این رستوران، یک تجربه ساده از امتحان کردن یک خوراکی تازه نیست، بلکه یک تجربه فرهنگی کامل است که شما را با سبک زندگی سنتی کره ای آشنا می نماید. البته منوی رستوران تماما گیاهی نیست ولی غذاهای گیاهی متنوع و متعددی دارد که بدون شک از امتحان کردن آنها لذت می برید و دوباره به این رستوران برمی شد.

رستوران Dos Tacos

رستوران Dos Tacos یکی از معدود رستوران های مکزیکی در سئول است. منوی رستوران بسیار متنوع است و تعداد زیادی غذای گیاهی دارد. غذاهای مکزیکی لذیذ با سس های مخصوص و ادویه های خاص در این رستوران با برترین طعم و کیفیت سرو می گردد. اینجا نه تنها برای غذا خوردن بلکه برای گردهمایی های اجتماعی و پیدا کردن دوستان تازه، بسیار ایده آل است.

منبع: کجارو / theculturetrip.com / theculturetrip.com / theculturetrip.com
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2183

به "برترین رستوران های سئول، مرکز کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین رستوران های سئول، مرکز کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید