تجلیل ویژه همراه اول از افتخارآفرینان کشتی ایران

به گزارش مجله سفرنامه دبی، آیین تقدیر و تجلیل از افتخارآفرینان تیم های ملی کشتی ایران به وسیله همراه اول در مراسمی ویژه برگزار گشت.

تجلیل ویژه همراه اول از افتخارآفرینان کشتی ایران

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین تقدیر از تیم های ملی کشتی ایران صبح امروز چهارشنبه 11 آبان 1401 با حضور اعضای تیم های ملی کشتی کشور، معاونان و مدیران ارشد اپراتور اول تلفن همراه در هتل همای تهران برگزار گشت.

حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم ضمن تقدیر و تجلیل از کشتی گیران افتخارآفرین کشور با بیان اینکه ورزشی پهلوانی را حامی هستیم که همه چشم به موفقیت های پی در پی آن دوختند اظهار کرد: افتخار ما در اپراتور اول تلفن همراه این است که نخبگان ورزشی را حمایت می کنیم و به عرصه پهلوانی تحویل می دهیم.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول ادامه داد: باعث افتخار ماست که نماد همراه اول روی لباس قهرمانان کشتی درج شده و در زمان قرار گرفتن آنان بر روی سکوهای قهرمانی، جلوه گر در برابر تمامی دیدگان جلوه گر است.

وی با تاکید بر اینکه همراه اول سرمایه گذاری های ویژه ای را در حوزه توسعه پلتفرم های دیجیتال داشته است، تاکید نمود: به نظرم فضا برای کار بیشتر در حوزه کشتی فراهم است؛ در حالی که آموزشگاه کشتی را داریم می توانیم به صورت منسجم تر با همراه اول و یاری بسترهای دیجیتال آن، سرویس های ویژه ای را مختص این رشته ورزشی خلق کنیم.

بهروزی خاطر نشان کرد: هدف ما رواج هر چه بیشتر ورزش کشتی در کشور است.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول بعلاوه گزارشی از شرایط اپراتور اول تلفن همراه به کشتی گیران و جایگاه سهم بازار آن به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه ارائه داد.

همراه اول رفیق روزهای سخت کشتی است

علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی نیز در این مراسم با بیان اینکه همراه اول عضوی از خانواده کشتی است، اظهار کرد: اپراتور اول تلفن همراه رفیق روزهای سخت ما بوده است.

رییس فدراسیون کشتی ایران با تاکید بر اینکه تنها انتظار ما و مردم این است که کشتی گیران فقط به کشتی فکر نمایند و وارد فضاهای حاشیه ای نشوند، گفت: طبیعتا هر کدام از افراد جامعه تخصص مربوط به خود را دارند و نباید انتظار داشته باشیم وارد فضاهای خارج از تخصص خود شوند و خودشان هم باید حواس شان را جمع نمایند تا با تمرکز بر کار تخصصی خود، افتخارآفرین شوند.

مدال های کشتی گیران مرهون حمایت های همراه اول است

هادی عامل، یکی از گزارشگران برجسته کشور هم در این مراسم که به عنوان مهمان افتخاری حضور داشت، دقایقی را پشت تریبون حاضر شد و ضمن بیان خاطرات مجذوب نماینده در طول 50 سال فعالیتش در عرصه رسانه، اظهار کرد: با توجه به سبقه فعالیتم در این سال ها، اکنون متوجه ساخت و سازها و توسعه هایی که در این رشته ورزشی اجرا شده هستم که بخش مهمی از این اتفاقات با یاری همراه اول رخ داده است.

وی ادامه داد: باید به این موضوع مطلع باشید و از قلم نیاندازید، بخشی از مدال هایی که می گیرید را مرهون یاری های اپراتور اول تلفن همراه هستید که حامی این ورزش و بسترساز آن است.

در انتها این مراسم نیز همراه اول به عنوان حامی رسمی تیم های ملی کشتی ایران و بعلاوه نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، ضمن تقدیر از کشتی گیران افتخارآفرین میهن مان، با اهدای جوایزی ویژه از آنان تجلیل کرد.

لازم به ذکر است همراه اول در سه سال اخیر حامی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور بوده که این تیم ها موفقیت های بسیاری در مسابقات جهانی و آسیایی داشته اند.

منبع: فوت و فن
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2402

به "تجلیل ویژه همراه اول از افتخارآفرینان کشتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل ویژه همراه اول از افتخارآفرینان کشتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید