تزارها با آزادکاران جوان می آیند، مصاف نامداران در بلغارستان

به گزارش خبرنگاران، در حالی که پیش از این اعلام شده بود روس ها در جام دانکلوف شرکت نمی نمایند اما کادر فنی تیم کشتی آزاد این کشور تصمیم گرفتند با 11 کشتی گیر بعضا جوان در این مسابقات شرکت نمایند.

تزارها با آزادکاران جوان می آیند، مصاف نامداران در بلغارستان

این رقابت ها روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه بلغارستان برگزار می گردد که الیاس بک بالاتوف در وزن 70 کیلوگرم و قهرمان اروپا در سال 2017 و ماگومد قربان اف در وزن 92 کیلوگرم قهرمان جام ایوان یاریگین در سال 2019 سرشناس ترین چهره های روس در این رقابت ها هستند و دیگر نفرات شاخص این کشور در جام دانکلوف شرکت نمی نمایند.

در این مسابقات که جزو رنکینگ سیستم اتحادیه دنیای کشتی نیز محسوب می گردد آمریکایی ها با جردن باروز و کایل اسنایدر قهرمانان دنیا و المپیک در اوزان 74 و 97 کیلوگرم و ترک ها نیز با اکثر کشتی گیران مطرح خود از جمله طاها آکگول قهرمان سنگین وزن دنیا و المپیک در این مسابقات حضور خواهند داشت.

همچنین نفرات مطرح دیگری همچون فرانک چامیزو قهرمان دنیا و برنز المپیک از ایتالیا در وزن 74 کیلوگرم، گنو پتریاشویلی قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیک در وزن 125 کیلوگرم از گرجستان به همراه کشتی گیرانی از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، چین، قزاقستان، فنلاند، سوئد، اوکراین، مصر، هند، ازبکستان و نمایندگانی از کشور میزبان در این رقابت ها به میدان می روند. تیم منتخب ایران نیز در این مسابقات که روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه برگزار می گردد، حضور پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 27 خرداد 1398 شناسه مطلب: 256

به "تزارها با آزادکاران جوان می آیند، مصاف نامداران در بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزارها با آزادکاران جوان می آیند، مصاف نامداران در بلغارستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید