تسهیل تردد مشمولین وظیفه مقیم چین با موافقت سرلشکر باقری

ستادکل نیرو های مسلح خاطرنشان کرد: با موافقت ریاست ستادکل کلیه مشمولین وظیفه ای که در پی شیوع کرونا به کشور بازگردانده شده اند، مجازند پس از بهبود شرایط به کشور چین مراجعت نمایند.

تسهیل تردد مشمولین وظیفه مقیم چین با موافقت سرلشکر باقری

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، در پی شیوع ویروس کرونا در کشور چین و با توجه به حضور بعضی از دانشجویان ایرانی در این کشور، ستادکل نیرو های مسلح با صدور اطلاعیه ای گفت: با موافقت ریاست ستادکل نیرو های مسلح کلیه مشمولین وظیفه ای که به کشور بازگردانده شده اند، مجازند پس از بهبود شرایط و بدون هیچ محدودیتی به کشور چین مراجعت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: در پی شیوع بیماری کرونا در کشور چین و تصمیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر انتقال ایرانیان مقیم چین به کشور و نگرانی بعضی از مشمولین وظیفه دانشجو در مورد چگونگی ادامه تحصیل آنان در خارج، به آگاهی می رساند برابر موافقت ریاست ستاد کل نیرو های مسلح کلیه مشمولین وظیفه ای که در کشور چین در حال تحصیل بوده و به دلیل پیشگیری از سرایت بیماری کرونا به آنان به کشور بازگردانده شده اند، مجازند پس از بهبود شرایط و بدون هیچ محدودیتی برای ادامه تحصیل به کشور چین مراجعت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 بهمن 1398 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 801

به "تسهیل تردد مشمولین وظیفه مقیم چین با موافقت سرلشکر باقری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیل تردد مشمولین وظیفه مقیم چین با موافقت سرلشکر باقری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید