تعطیلی سریالی مدارس اردبیل در بحبوهه برف و سرما

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران/اردبیل به دنبال بارش برف و سرمای شدید برای دومین هفته متوالی مدارس استان اردبیل به تعطیلی کشیده شد تا دانش آموزان دومین هفته خانه نشینی خود را تجربه نمایند.

تعطیلی سریالی مدارس اردبیل در بحبوهه برف و سرما

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای دانشجویی استرالیا برای ایرانیان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: روز یکشنبه 6 بهمن ماه در اردبیل، نمین، نیر، سرعین و ارشق پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل می باشد.

همچنین در شهر هیر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در مشگین شهر و لاهرود فقط مقطع پیش دبستانی در نوبت قبل از ظهر تعطیل است.

در مشگین شهر مدارس روستایی با یک ساعت تاخیر و در لاهرود ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر و در ارشق متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

هواشناسی اردبیل نیز اظهار داشت: در هفته جاری با خروج سامانه بارشی در دو روز آینده به ویژه هنگامه صبح یخبندان و کاهش محسوس دما پدیده غالب است و از اواسط هفته به تدریج افزایش تدریجی دما را شاهد خواهیم بود.

به گزارش، اردبیلی ها که در سه ماه پائیز و اولین ماه زمستان روزهای کم بارشی را سپری نموده بودند در دو هفته اخیر حاکم شدن هوای سرد همراه با بارش برف جبران کم بارشی ها را تا حدودی نموده تا کشاورزان و دامداران امیدوار به یک سال پرمحصول باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 896

به "تعطیلی سریالی مدارس اردبیل در بحبوهه برف و سرما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی سریالی مدارس اردبیل در بحبوهه برف و سرما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید