حدادی فر: فدراسیون هر تصمیمی بگیرد چالش ایجاد می گردد، زندگی بدون فوتبال معنی ندارد

به گزارش تور دبی ارزان، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: هر تصمیمی که فدراسیون در مورد نحوه ادامه لیگ یا تعطیلی مسابقات بگیرد، چالش ایجاد خواهد نمود.

حدادی فر: فدراسیون هر تصمیمی بگیرد چالش ایجاد می گردد، زندگی بدون فوتبال معنی ندارد

قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور دبی ارزان، با اشاره به تعطیلی لیگ برتر فوتبال مطرح کرد: نمی توانیم به صورت گروهی تمرین کنیم و در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کنیم که چندان جدی نیست و این شرایط واقعا سخت است. زندگی بدون فوتبال معنی ندارد و امیدوارم هر چه زودتر این ویروس از بین برود تا همه چیز به شرایط طبیعی برگردد.

وی در مورد آینده مسابقات لیگ برتر گفت: من نمی توانم در این باره پیش بینی کنم یا نظر بدهم، در این زمینه مسئولان تصمیم گیرنده هستند و باید تمامی جوانب را آنالیز و کارشناسی نمایند و در نهایت یک تصمیم درست بگیرند تا باشگاه ها یا بازیکنان متضرر نشوند. تا حالا چنین شرایطی برای لیگ های مختلف در جهان ایجاد نشده و فکر می کنم بهتر است فیفا وارد عمل گردد.

حدادی فر اظهار داشت: اگر هر کشوری برای لیگ فوتبالش یک تصمیم بگیرد این موضوع می تواند دردسرساز گردد. در این شرایط بهتر است که فیفا یک تصمیم واحد بگیرد و فدراسیون ها هم از آن پیروی نمایند. در حال حاضر اگر فدراسیون ما هر تصمیمی بگیرد چالش ایجاد خواهد شد ولی اگر فیفا در مورد این موضوع تصمیم بگیرد دردسرهایش کمتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1111

به "حدادی فر: فدراسیون هر تصمیمی بگیرد چالش ایجاد می گردد، زندگی بدون فوتبال معنی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: فدراسیون هر تصمیمی بگیرد چالش ایجاد می گردد، زندگی بدون فوتبال معنی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید