حمایت هنگ کنگی ها از سیاه پوستان آمریکایی

به گزارش تور دبی ارزان، ایسنا نوشت: ده ها معترض امروز یکشنبه با تجمع مقابل کنسولگری آمریکا در هنگ کنگ به مرگ جورج فلوید بر اثر خشونت و وحشیگری پلیس مینیاپولیس اعتراض کردند.

حمایت هنگ کنگی ها از سیاه پوستان آمریکایی

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

خبرگزاری رویترز، این معترضان عمدتا از دانشجویان بین المللی و اعضای لیگ هنگ کنگ برای سوسیال دموکرات ها بودند که یک گروه حمایتگر سیاسی برای حقوق بشر است. آن ها با وجود بارش شدید باران، کنار یکدیگر ایستادند، تصاویری از جورج فلوید در دست گرفتند و پلاکاردهایی با نوشته زندگی سیاه پوستان مهم است همراه داشتند.

زندگی سیاه پوستان مهم است، جنبشی علیه بی عدالتی نژادی است که در بحبوحه شیوع کرونا و از زمان کشته شدن جورج فلوید در تاریخ 25 مه دنیای شده است.

کوئینلند اندرسون 28 ساله که انگلیسی است، می گوید: مهم است که پیغام ما به دیگران در سایر نقاط دنیا ارسال گردد تا به آن ها یادآور شویم که گرچه فاصله ما با آن ها بسیار زیاد است اما ما 100 درصد همراه آن ها هستیم؛ زندگی سیاه پوستان مهم است.

اعتراضات در هنگ کنگ پس از آن برگزار می گردد که هزاران تن روز شنبه در خیابان های شهرهای اروپایی و شهرهای آسیایی در حمایت از اعتراضات در آمریکا علیه خشونت پلیس، دست به تجمع زدند. عصر شنبه ده ها هزار تن از بنای آبراهام لن به سمت کاخ سفید در واشنگتن دی سی تظاهرات کردند.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1235

به "حمایت هنگ کنگی ها از سیاه پوستان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت هنگ کنگی ها از سیاه پوستان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید