خسارات گسترده توفان مایکل به کابل های اینترنتی ، فلوریدا بالاترین رکورد آسیب را ثبت کرد

به گزارش تور دبی ارزان، توفان مایکل فشار گسترده ای روی کابل های اینترنتی وارد نموده و باعث قطع سراسری اینترنت در بخش هایی از ایالات متحده شده است.

خسارات گسترده توفان مایکل به کابل های اینترنتی ، فلوریدا بالاترین رکورد آسیب را ثبت کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب توفان، خساراتی قابل توجه به تجهیزات مخابراتی و اینترنتی زده است. این خسارات، بیش از چیز باعث مسدود شدن ارتباط بین اهالی شهرهای توفان زده و دوستانشان شده است.

کمیته ارتباطات فدرال ایالات متحده در بیانیه ای اظهار داشت که تمامی کوشش خود را برای حل مسائل کابل های اینترنتی و سیستم های مخابراتی به کار خواهد بست.اما تا آن موقع چاره ای به جز شکیبایی وجود نخواهد داشت.

بر اساس گزارش آژانس ارتباطات رادیویی ایالات متحده؛ توفان مایکل بالاترین نرخ خسارات را در فلوریدا و بخش هایی از جورجیا داشت.

این توفان که در شش ایالت جابجا می گردد، یکی از قوی ترین و قدرتمندترین توفان هایی است که تا کنون بین کشورهای مختلف دنیا مشاهده شده است.

توفانی که تا این لحظه حداقل 16 کشته ثبت نموده است. البته خبر خوش و امیدوار کننده برای اهالی مناطق توفان زده این است که تمامی تماس ها با واحدهای اورژانس با موفقیت انجام می گردد و در حال حاضر تنها هشت مرکز تماس تلفنی قادر به دریافت تماس اضطراری نیستند. جمله شش مرکز در فلوریدا و دو مرکز در جورجیا.

بر اساس آمارها هم اکنون 250 هزار نفر از اهالی فلوریدا به سیستم های کابل دسترسی ندارند و در نتیجه نه تنها خطوط اینترنت، بلکه تلفن و تلویزیون نیز برای آنان مسدود است.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 138

به "خسارات گسترده توفان مایکل به کابل های اینترنتی ، فلوریدا بالاترین رکورد آسیب را ثبت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارات گسترده توفان مایکل به کابل های اینترنتی ، فلوریدا بالاترین رکورد آسیب را ثبت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید